Widok

URZĄD PRACY GDYNIA -POPRAWIŁ SIĘ

Rejestracja przebiega stosunkowo szybko, pomocna obsługa i całkiem miłe Panie. Porównuje obsługę z przed paru laty i mogę śmiało powiedzieć że naprawdę jest lepiej!!!!
Bardzo zaskoczyła mnie opcja otrzymania dodatku aktywizacyjnego w chwili gdy bezrobotny znajdzie pracę, więc ogólnie warto się zarejestrować!!!! Nie taki diabeł straszny jak go malują:-)
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 4
 
pomoc merytoryczna: 5
 
skuteczność: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też mam wrażenie, że te panie są bardzo miłe i cierpliwe.
Jeden problem - co zrobić, jeśli oferowana praca jest nieadekwatna do wykształcenia / kwalifikacji etc... Rozumiem, że to nie od nich zależy, jakie są oferty, ale jest to dość frustrujące.... tym bardziej, że chyba nie jest dobrze odmawiać. Mam tylko nadzieję, że te miłe panie mają nieco lepsze trafienia z innymi Gdynianami....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie są miłe, fakt. Ale jak przyjeżdżam a ta miła pani mówi mi, że nie ma dla mnie żadnej oferty pracy to ręce opadają...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może rządzący i mam na myśli samorządy oraz nasz szacowny rząd zachęciłyby pracodawców do większej współpracy z PUP-ami, bo te Panie to z niczego tych ofert nie namalują.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz tam jest taki kibel, że strach iść. Kolejka goni kolejkę. Numerków 60 i dwie godziny można otrzymywać. Bo cztery to było za dużo przecież. Przez to tłok koszmarny. Tragedia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry