Widok

USG

Robiłam usg kolan. Obsługa Pani w recepcji sprawna , miła ,ale czas oczekiwania na wykonanie usługi 3 tyg. to chyba zdecydowanie za długo jak na tak nowoczesną placówkę medyczną ( jednakże wybór ofertowy usług mają na prawdę bardzo dobry)Przechodząc do oceny badania napiszę krótko , iż więcej nie skorzystam z usług Pani doktor Anny Szostak.Pani doktor nieprzyjemna, wypowiadająca "kąśliwe" uwagi, robiąca " łaskę ", że w ogóle mnie zbada i , że w ogóle pracuje w danym momencie, narzekała na pracę Pań w recepcji i ich braku kompetencji oraz , że na wizytę prywatną przychodzę bez skierowania od lekarza. Gdyby nie fakt , że już za tą usługę zapłaciłam i ogólnie zależało mi na tym badaniu nie chcąc czekać kolejnych kilku tygodni na pewno nie skorzystałabym z usługi.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 2
 
czas oczekiwania: 2
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się. Doktor szostak przenosi komunistyczne podejście ze szpitala na zaspie do prywatnej placowki. Chyba zapomniała, ze pacjenci płaca spore pieniążki za jej prace. Nieprzyjemna kobieta bez powołania i podejścia do pacjenta...i jego rodziców. Pozdrawiam, oby jak najmńiej takich lekarzy w enelmedzie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry