Widok

UWAGA Zboczeniec przy wejściu na przystanek SKM Zaspa.

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
Od pewnego wchodząc w godzinach porannych na schody prowadzące na przystanek SKM Zaspa od strony dawnej Japy, można zauważyć sapiącego typa ze spuszczonymi spodniami.
Typ ten usadowiony jest w zaroślach po prawej stronie, jak już wejdziemy na górę przed wejściem na most łatwo zauważyć to miejsce gdyż przy dole poręczy usypał sobie maskującą górkę z liści. Przy schodzeniu na peron też można go wyraźnie zauważyć stojącego przy murku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takich sytuacjach należałoby wezwać policję zanim kogoś skrzywdzi!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam gościa kilka dni temu przed 17, ale tylko samą głowę zza poręczy. Nie sapał, za to dziko się patrzył. Następnym razem spróbuję zrobić mu zdjęcie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzis 7:20 widziałam faceta w tym samym miejscu, przy murku, dziko patrzył do góry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Dzikie" spojrzenie do góry jest oznaką zboczenia ?
Każdy astronom niech się ma ma baczności :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile lat mniej więcej ? Kto chętny jeszcze żeby mu wytłumaczyć co nie co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

+40?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam go dzisiaj, lekko głowa spod barierki wystawala... Chodzę tamtędy codzień, zrobię mu zdjęcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE MOŻECIE NA POLICJE ZADZWONIC?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od kilku dni znowu kapucyna trzepie ( godzina około 6:00) . Ukrywa się za kupką liści którą sobie przymocował do barierek.
Tylko ślepia błyszczą .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (13 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Liceum-jakie polecacie? (10 odpowiedzi)

Hej. Potrzebuje namiary na dobre liceum zaoczne,ponieważ chciałabym maturkę dokończyć. Czy macie...

do góry