Widok

UWAGA!!!!!!

witam, mój opis pobytu 5 letniego dziecka dotyczy oddziału VI interny.
Jedyne co miłego spotkało mnie i dziecko na tym oddziale to sposób przyjęcia na oddział szybo sprawnie i bardzo miła pani przyjmująca reszta to rozpacz i brak kompetencji.
warte opisu jest badanie alergologiczne wykonywała je młoda lekarka która nie miała chyba do tego wystarczającej kompetencji bo wykonała to nie prawidłowo( wniosek na podstawie konsultacji z innym lekarzem)
pobyt na oddziale był sztucznie przedłużany jedno badanie trwające 5 minut dziennie. na zadawane pytania dlaczego to tak długo trwa nie otrzymałam odpowiedzi. teraz zastanawiam się nad sensem pobytu w tym oddziale bo z trzech badań wykonano prawidłowo tylko RTG klatki piersiowej generalnie wyszłam z niczym.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trafiłyśmy na odział VI interny i osobiście stwierdzam że wszystko dotyczące leczenia dziecka jest jak najbardziej ok, natomiast pobyt rodziców i ich traktowanie pozostawia wiele do życzenia. Przykładem może być obskurna toaleta połączona z prysznicem na parterze przy wyjściu ze szpitalna, dodam że jest dla wszystkich rodziców ze wszystkich pięter, więc jak ktoś bierze prysznic to zapomnij o siusiu... załatwiłam tam sobie pęcherz, bo czekałam na "wolną" toaletę .Również ze trzy pielęgniarki strasznie niekompetentne , zamiast pocieszyć rodzica w trudnej sytuacji, tylko go zdołują. A przecież to rodzice najwięcej pomagają, podczas gdy co niektóre panie pielęgniarki mają czas na plotkowanie i picie kawki. Ciągłe uwagi : że rodzic nie może tego i tamtego, to źle, to niedobrze, to o tej godzinie, to o innej - głupie zasady o których nikt nic nie wie, z którymi nie zapoznano rodziców. Po prostu jakaś masakra, każdy dzień jak w więzieniu i jeszcze dobijająca sytuacja, że nasze dziecko jest chore może doprowadzić m.in. do załamania nerwowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry