Widok

Uciekający kierowca FIATA DUCATO GA 7488N

Witam

Nie wiedziałem gdzie napisać więc nasze dzielnicowe forum wydało mi sie najlepszym miejscem (ten pst również na trójmiasto.pl wrzuciłem) Dzisiaj około godziny 11 zaparkowałem auto przy przychodni koło bloku przy ulicy Sojowa 33, blok A. Samochód VW Jetta czarny. o 15.30 schodząc do auta zobaczyłem za wycieraczką białą kartkę z wydrukowanym tekstem "12.02.2015r. Chwilę przed południem dostawczy biały FIAT Ducato z nadwoziem skrzyniowym NR rej. GA 7488N podczas parkowania równoległego przodem!" zaraz po przeczytania sprawdziłem auto i faktycznie połowa boku skasowana. Sprawę zgłosiłem na policji ale nie uwłaczając nikomu wiemy jak urzędy pracują ... wezwanie na zeznania 7dni wyjaśnienia dowody i minie 6miesięcy. Piszę z Prośbą do osoby/świadka od tej kartki - Bardzo dziękuję za te cenne informacje ale bardzo proszę o kontakt bo jest Pan/Pani jedynym świadkiem tego zdarzenia bez Pana zeznań tacy ludzie jak kierowca owego Fiata Ducato będą się czuli bezkarni. Proszę również wszystkich innych jeśli ktoś zauważyłby takie auto o takich tablicach to proszę o jakikolwiek kontakt. tu jest mój numer telefonu 793590901.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było zaufać autorowi kartki i zadzwonić na policję od razu z miejsca zdarzenia, informując, że WIDZIAŁEŚ np. z okna jak Fiat Ducato crashuje Ci auto i ucieka z miejsca zdarzenia.
Wariant "B": mogłeś sobie zawczasu wyszukać "naocznego świadka", który to "widział" i skłonny byłby złożyć zeznania ;)
Teraz szukaj wiatru w polu :/

Dla Twojej informacji: ten Fiat ubezpieczony jest w Gothaer TU S.A.
Nr polisy: OFR-572032/001
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najwidoczniej bycie uczciwym w tych czasach nie popłaca ... W tym momencie sprawa zajmuje się policja ale sam na wlasną reke tez sie tym zajmuję.
Dzięki za te informacje ale hmm do czego przyda mi się numer polisy tego kolesia od Ducato? Zwłaszcza że nie mam ośiadczenia jego winy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz zgłosić szkodę, zaznaczając, że dane sprawcy są ustalane przez policję. Gothaer i tak będzie oczekiwał dokumentów z policji, ale sprawa już będzie w toku.
Swoją drogą, facet z Fiata jest idiotą. Miałby jedynie szkodę z OC - a teraz ma na karku policję i za szkodę może zabulić z własnej kieszeni, bo zbiegając z miejsca zdarzenia naraził się na regres ze strony Towarzystwa.
Jedynie promile we krwi uzasadniałyby tak nieracjonalne zachowanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idiota to bardzo delikatnie powiedziane. Pewnie auto firmowe dostawcze więc nie miałby się czym przejmować, tak jak napisałeś ... pewnie procenty we krwi go do tego zmusiły. Dzięki za rady szkoda chciałem dziś zgłosić ale jak wyszedłem z komisariatu było już za późno więc jutro z samego rana to zgłoszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może kamery przy przychodni coś uchwyciły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry