Widok

Uczeń poleca absolwent radzi

Witam jestem absolwentem szkoły ZSH i czytając niektóre opinie jestem w głębokim szoku, że te opinie należą do tej samej szkoły którą niedawno skończyłam.
Wybór tej szkoły nie był moim pierwszym na liście, ale po pierwszym tygodniu przeniosłam się tutaj i myślę, że to najlepsza decyzja jaką podjęłam.
Nie miałam w szkole żadnych problemów, nauczyciele są pomocni i mili. Fakt zdarzały się różnie nieprzyjemne sytuacje, ale głównie sprowokowane naszym zachowaniem - uczniów. W każdej szkole tak jest. A w tej każdą sprawę udało się szybko rozwiązać.
Co do wyposażenia na które - jak czytałam w komentarzach - większość tak bardzo narzeka. Fakt to stara szkoła, ale z wieloletnią tradycją. Jest to zabytek architektury, może niektóry wolą nowoczesne szkoły, ja uważam że nie ma to znaczenia.
Szkoła jest przyjazna dla ucznia, nie było w ciągu tych 4 lat żadnej sytuacji w której czułabym się niekomfortowo. Ponadto no nie oszukujmy się za wygląd niektórych sal czy ławek oraz krzeseł odpowiadają nikt inny jak my - uczniowie. Szkoła dba o porządek i czystość. W tym roku odświeżono dużą ilość sal, wymieniono sprzęt komputerowy oraz większość starych ławek i krzeseł. Szkoła jest naprawę dobra, ma swój urok i duszę, którą wiele osób nie docenia stąd te negatywne opinie.
Ostatnia sprawa, która mnie poruszyła do nauczanie. Skończyłam tą szkołę ze świadectwem z wyróżnieniem, czasami było ciężko, ale chyba z niczego takie wyniki się nie biorą, zwracając uwagę na to że w gimnazjum nie uczyłam się dobrze i dopiero tutaj pierwszy raz dobiłam do średniej 4,75. Jeśli chodzi o przygotowanie do matury, to nie mam o co się martwić, uważam że zostałam dobrze przygotowana i zakończy się to sukcesem.
Jeśli ktoś pisze że nauczyciele i nauczanie w tej szkołe jest słabe to znaczy że to on nie ma chęci to nauki, to nie wina nauczycieli. Niestety jak widzę niektóre opinie zależą od stosunku do nauki. Ja nie mam nic do zarzucenia nauczycielom z ZSH.

Spędziłam w tej szkole wspaniałe 4 lata i polecam ją każdej osobie, która ma ambicje, która chce dobrze i w przyjaznych warunkach przygotować się do matury i do dalszego życia.
I nie zgadzam się ze stwierdzeniem że to nauczyciele tworzą szkołę, po części tak jest, ale to GŁÓWNIE my ją tworzymy, to my wpływamy na otoczenie i na innych ludzi również na nauczycieli.

POLECAM TĄ SZKOLĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM DLA KAŻDEGO KTO NIE WIE CO ROBIĆ, GDZIE SIĘ UDAĆ. A jeśli coś w ofercie ZSH Cię zainteresuje to gwarantuję, że nie pożałujesz swojego wyboru.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 33
Hehehe.. widac, ze jakis nauczyciel to pisal, albo sama dyrekcja siedzi po nocy i wypisuje pozytywne opinie :D . BTW. te odnosniki w komentarzu mowia same za siebie, ktos kopiuje i wkleja :D
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chyba nie chodziliśmy do tego samego ZSH. Skończyłem te szkole w kwietniu . (tez miałem pasek)i wcale nie dziwią mnie te negatywne opinie. Zabytek srchitektury? Są dotacje, popatrz na szkoły w Gdańsku one też są zabytkiem, a jakoś wyglądają bardziej zachęcająco. Każda sprawę idzie szybko rozwiazac? Oczywiscie! Pod warunkiem,że przyznasz racje nauczyciela! Bo każdy z nich z góry zaklada, że uczeń to nieuk, debil, baran. Zgłaszane przez cały rok problem z wf, i co zrobili? Nic. Uslyszalem, że to moja wina, bo pewnie się za mało staram. Skończyło się na całorocznym zwolnieniu z wf z powodu astmy... mój przypadek nie jest sam, słyszałem o lepszych...
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2
Obrzucić błotem anonimowo jest łatwo i skrzywdzić też.
Ja jestem zadowolona jest fajnie, a atmosferę też tworzą uczniowie. Pasek na świadectwie chyba sobie dorysowałeś. Szkoda, ze nie jesteś krytyczny do samego siebie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 27
do góry