Widok

Ul. Skarpowa, opinie jak się mieszka

Witam,
Proszę o opinie o ulicy skarpowej. Jak się tam mieszka? Jak się mieszka w jej górnej części bliższej Suchanina?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chcesz wysłuchiwać pijackich ryków,bluzgania to nie radzę!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
aż tak źle?podobają mi się te domki prawie na samej górze skarpowej (oczywiscie wyremontowane)..powaznie sie zastanawiam nad zakupem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkałem tam 20 lat jest dużo patologi szczególnie własnie u góry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ulica patoli i pijakow odradzam kupong mieszkania trzy razy nas okradli dobrze ze tam Nie mieszkamy dziadostwo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja mieszkam od kilku lat i jest bardzo w porzadku. Mili sąsiedzi, wszyscy sie znają. Blisko wielkie miasto, a pod oknem zielono i cicho.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy teraz w Siedlcach jest spokojnie ? Czy mogę tam spokojnie posłać córkę mieszkać? Szuka ona tam mieszkania. Młoda, ładna, strach puścić , bo wiele się słyszało złego. Proszę o szczerą opinię ogólnie Siedlc bo nie wiem gdzie będzie mieszkać . Dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest ok, mieszkam dwa lata. Jakaś ściema ci co piszą nie wiedzą jak jest we Wrzeszczu czy Oruni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Siedlce

Młyny Gdańskie (23 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy...

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

Scarpa (6 odpowiedzi)

Dwa budynki inwestycji Scarpa powstaną niedaleko zbiegu ulic Kartuskiej, z Zakopiańską i...

do góry