Widok

Ulica Szpora - jak się mieszka?

chciałabym zapytać jak sie mieszka w blokach z 2009 na tej ulicy,jestem zainteresowana zakupem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam od roku przy ulicy Więckowskiego, czyli graniczącej ze Szpora. Mieszka się bardzo dobrze, cisza i spokój, bezpiecznie, blisko do pasażu chełmskiego, tesco i biedronki (8minut piechotą do Biedronki przy Witosa).

Typowa sypialnia Gdańska.

Do Gdańska Głównego 12minut komunikacją, jak dla mnie rewelacja.

Do samolotów przyzwyczaiłem się w tydzień.

Warto zaznaczyć, że mieszkam w wielkiej płycie - jeśli chodzi o bloki na Szpora to jest znacznie lepiej, szczególnie jeśli masz okna na stronę zbiornika retencyjnego.

Jedyną wadą dla mnie jest mało terenów zielonych w okolicy. Ok, jest sporo drzew, ale brakuje mi parku w pobliżu (na Orunię ponad 2km).

Ale wiadomo - najpierw musisz upewnić się co do sąsiadów - czy są spokojni i w porządku, bo nawet w najlepszym mieszkaniu w najlepszej okolicy upierdliwy sąsiad może zatruć Ci krew.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na szpara i naprawdę polecam, wszedzie blisko,zbiornik miejscem rekreacji , siłownię,kościół,,przedszkole i szkoła wszystko właściwie pod nosem. Cisza i spokój... Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dziekuje za odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

do góry