Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
To klub dla mnie wątek zamknięty Klub jakich w Sopocie mało, można miło spędzić czas ze znajomymi, pobawić...
~Witek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Super miejsce w Sopocie :) wątek zamknięty Często imprezujemy z koleżankami i znamy wszystkie lokale w Sopocie. Tu jest...
~Meri
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Super bar, dużo miejsca do tańczenia wątek zamknięty Jak dla mnie wszystko ok. Super bar, posiadający ogromny wybór dobrych alkoholi
~ewelina332
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

polecam, super muzyka wątek zamknięty Klub dla osób w każdym wieku - młodszych i starszych. Świetna muzyka,...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

super! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Jeden z najlepszych klubów w Sopocie. Miejsca do tańca...
~Miko
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Wszystko ok wątek zamknięty Zaglądam regularnie, gdy tylko odwiedzam Sopot i moich znajomych. Zawsze mile...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Mega miejsce! wątek zamknięty Miejsce, w którym można mile spędzić czas, fajnie się zabawić i wypić dobrego...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Super klub! wątek zamknięty Miejsce, w którym można smacznie zjeść, wypić dobrego drinka i bawić się do...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

polecam wątek zamknięty Złego słowa powiedzieć nie mogę. Jedzenie smaczne, odpowiednio doprawione....
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Wypad służbowy wątek zamknięty Trafiłem tu akurat na finał MŚ. Bardzo duży wybór trunków, drinków. Jedzenie...
~Sam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Super klub! Świetna muzyka wątek zamknięty Najlepszy klub jak dla mnie w Sopocie, impreza z klasą! super drinki1
~Alvin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Najlepszy klub i restauracja w Sopocie wątek zamknięty Cena adekwatna do otrzymanego dania :) w klubie również miałem okazje...
~Piot
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Selekcja?!!! wątek zamknięty Selekcja?!!! Zapłaciliśmy za wejściówki i co? Kazali nam iść do salki przy...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

Wystój OK wątek zamknięty W porównaniu do ubiegłego roku ŻENADA. Bramkarz tragedia. Uważa siebie za...
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Super Club - jeden z lepszych w 3 city wątek zamknięty Jedyny klub w Sopocie gdzie mozna sie pobawic bez przepychania...
~woj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

Lans wątek zamknięty A czy nie możnaby się bawić w rytm house'u bez całego tego lansu i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Mega! wątek zamknięty Najlepszy klub na imprezowej mapie Sopotu. Przychodzimy ze znajomymi często i...
~Queen_M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Mega impreza wątek zamknięty Byłam w zeszły piątek w Unique - polecam wszystkim wymagającym osobom !! ((:...
~Imprezowiczka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Najlepszy Klub!!! wątek zamknięty Fajne dziewczyny, miła obsługa, super wystrój i najlepsi dj-e, czego chcieć...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Naj Naj najlepszy klub w Trójmieście wątek zamknięty Byłam w Unique kilkukrotnie, za każdym razem było wyjątkowo. Świetny klimat i...
~Foxy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry