Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kazimierz - ocena Podziękowania dla dr Marzeny Ławrynowicz za opiekę i wszechstronną diagnozę ....
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2024

Z.Kwiatkowski - ocena Polecam serdecznie ,moim zdaniem ludzie pracujący na odziale kardiologicznym...
~Z.Kwiatkowski
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Eugenia Szczesna - opinia Bardzo dziękuję za uratowanie życia mojemu mężowi na intensywnej terapii...
~Eugenia Szczesna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 3 maja 2023

Kati - opinia Szybka i trafna diagnostyka, fachowa wiedza i empatia personelu medycznego....
~Kati
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 listopada 2022

Szymon - opinia Pełen profesjonalizm całego zespołu lekarzy i pielęgniarek.
~Szymon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Dorota Czaja - opinia Bardzo dziękuję personelowi Oddziału Kardiologii Szpitala za opiekę nad moim...
~Dorota Czaja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2022

Piotr - opinia Zawsze fachowa obsługa i opieka nad pacjentem. Pozdrawiam cały personel!
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

miroslaw s pok 108 - opinia wątek zamknięty chcialbym serdecznie podziekowac p.doktor Malgorzacie Sinickiej-Lateckiej jak...
~miroslaw s pok 108
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 czerwca 2021

Marek Stępa - opinia wątek zamknięty Dzięki ofiarnej pracy całego personelu Kliniki Medycyny Hiperbarycznej oraz...
~Marek Stępa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Pacjentka z sali 128 - opinia wątek zamknięty Szpital przyjazny pacjentowi. Do minimum ogranicza cierpienie chorego poprzez...
~Pacjentka z sali 128
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Inga - opinia wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękuję pracownikom izby przyjęć, za wspaniałą opiekę...
~Inga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2020

Jan Weprzedz - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrzy lekarze posiadający dużą wiedzę i chcący pomóc choremu....
~Jan Weprzedz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Wacław Koszałka - opinia wątek zamknięty Pozdrawiam i życzę dalszego prowadzenia placówki w tym stylu
~Wacław Koszałka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Ocena wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, nie mam nic do zarzucenia i obym nie musiała tam...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

o szpitalu wątek zamknięty Zgadzam się z panią Stefanią, poziom naszej dyrekcji woła o pomstę do nieba...
~swój
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Trafiłam na Izbę Przyjęć, następnie na oddział Chorób Zawodowych i...
~326
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Lekarze nie przykładają się do swojej pracy. wątek zamknięty Osoba mi bliska odeszła z powodu złej diagnozy i niedokładnego zbadania jej...
~m
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Taki fajny szpital..... wątek zamknięty Taki fajny szpital, a dzięki obecnym rządom chyli się ku upadkowi. . Jak...
~Stefania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

profesjonalne usługi wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolony z obsługi pań w recepcji są kompetentne w tym co...
~Pacjent Marynarz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Prawda o szpitalu... wątek zamknięty Do leczenia nie mam uwag-wielu kompetentnych lekarzy. W szpitalu leczyła się...
~Aurelia
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

25

wątków

do góry