Widok

Urodziny to źenada

W dniu 8 lipca moje dziecko uczestniczyło w "przyjęciu " Urodzinowym. Organizacja imprezy totalna porażka. Dwie młode miłe dziewczynki jako animatorki. Niestety nie umiały zająć się dziećmi w dostateczny sposób. Wydawały się ciche,wystraszone i nieśmiałe. Jedno dziecko zostało popchniete przez chłopca z poza urodzin w wyniku czego doznało urazu łokcia. Dziewczyny nie zaaragowaly. Matka dziecka szukała jakiego opatrunku. Obsługa to słyszała nikt nie reagował. Dopiero postronna osoba zwróciła im uwagę i znalazł się plaster. Trzeba chodzić w skarpetkach, a w łazience nasikane na podlodze. W cenie urodzin dodatkową atrakcją autka lub kolejka z wagonIkami . Dzieci było 6 autka sprawne tylko 3. Po chwili tylko jedno bo akumulatory padły. Pomijam już to ze dzieci z urodzin musiały czekać w kolejce. Moje dziecko przylozylo do czytnika bransoletkę do czytnika ale trzeba bylo dlugo czekac i nic Prezenty wręczane były w szatni przed imprezą
Moja ocena
oferta: 2
 
kreatywność: 1
 
jakość usług: 1
 
bezpieczeństwo: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,
jest nam przykro, że była Pani rozczarowana organizacją urodzin w naszym centrum. Zapewniamy, że wnikliwie przysłuchujemy się wszystkim zgłaszanym przez naszych Gości spostrzeżeniom. Są one dla nasz pouczającą lekcją i przyczyniają się do poprawy standardów naszego centrum.
Pragniemy zwrócić Pani uwagę na fakt, że nasi animatorzy nie sprawują opieki nad dziećmi, o czym informujemy w Regulaminie Centrum oraz podczas rezerwacji przyjęć urodzinowych. W trakcie przyjęć urodzinowych rolą animatorów jest przeprowadzenie fabularnych zabaw oraz troska o kwestie organizacyjne (takie jak poczęstunek dla małych gości). Natomiast nie towarzyszą oni dzieciom podczas swobodnej zabawy na terenie placu, dlatego nie zawsze mogą przeciwdziałać opisanym przez Panią sytuacjom. Zapewniamy jednak, że na wszystkie uwagi dotyczące niepokojących zdarzeń i niekomfortowych warunków, które docierają do pracowników naszego centrum, reagujemy najszybciej, jak to możliwe.
Pragniemy również zaznaczyć, że zasady organizacji przyjęć urodzinowych w naszym centrum są szczegółowo omawiane z ich organizatorem. Ideą urodzin jest aktywna zabawa i standardowo – aby nie marnować czasu na zabawę na placu – nie przewidujemy przerwy na wręczenie upominków. Oczywiście, jeśli organizator zgłosi takie życzenie, to możemy je spełnić, wydłużając czas spędzany w pokoju urodzinowym. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku przejazdu autkami, jeśli otrzymamy od organizatora informację, że wszystkie dzieci mają skorzystać z atrakcji w jednym czasie, to staramy się takie życzenie zrealizować.
Raz jeszcze dziękujemy za przekazane uwagi. Mam nadzieję, że pozostanie Pani naszym Gościem, a kolejna wizyta odbędzie się bez zarzutów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry