Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
porażka wątek zamknięty kompletnie zła organizacja, interesanci są traktowani jak intruzi
~janusz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

dramat wątek zamknięty Pracując w godzinach 8-16 nie ma szans by kwadrans po 16 we wtorek (godziny...
~Maciuś
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 maja 2019

Farsa wątek zamknięty Wygląda na to, że opinie na stronie popadają że skrajności w skrajności i...
~Magda
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2018

Obsługa na 6! wątek zamknięty Pani, która przyjmowała wniosek bardzo uprzejma i pomocna. Oby takich...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

oj nastać się trzeba wątek zamknięty ale udało się. Kolejka była na ok kilkadziesiąt osób do złożenia wniosku i...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Dramat !!!! wątek zamknięty O ile nie mam uwag do samych pracowników, nie spotkała mnie jakaś specjalna...
~Urszula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Dziadostwo wątek zamknięty Trzeba brać urlop żeby załatwić paszport. To pseudo państwo nic nie potrafi...
~Jan
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Względnie ok, ale trzeba pokombinować wątek zamknięty Załatwialiśmy paszporty dla 4-osobowej rodziny. We wtorek byliśmy po pracy...
~BBB
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Fatalna obsługa przez pana młodzieńca wątek zamknięty Jeśli chodzi o obsługę trafił mi się bardzo niemiły pan urzędnik,który nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Farsa wątek zamknięty Wchodząc do budynku człowieka wita chaos, tłum ludzi i ogrom tabliczek. Można...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

bardzo dziękuję wątek zamknięty pierwsze podejście zrobiłem na początku maja ale taki sam pomysł miało...
~edek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

koszmar wątek zamknięty O 13.30 brak numerków, ciekawe ile razy można zwalniazć się z pracy i dziecko...
~drodka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Brak numerkow wątek zamknięty O 10 50 nie bylo juz numerkow, a urzad otwarty jest do 15 30. Cos tu jest nie...
~Lichu
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

Dziękuję wątek zamknięty Panu Kierownikowi Krzysztofowi Niemierko za ludzkie podejście do sprawy i...
~Maroko
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

byłam po 17:00 wątek zamknięty Mimo tego, że byłam po 17:00, mimo braku numerków, mogłam bez problemu złożyć...
~szczęśliwa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Wtorek wątek zamknięty Urząd czynny do 18. O 15:30 pobierając bilecik, dostałem informację, że...
~M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Super wątek zamknięty Pierwsza wizyta w UP Gdańsk 10 lat temu - idealnie... druga dwa tygodnie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Bardzo szybka i profesjonalna obsluga wątek zamknięty Urząd bardzo przyjazny dla interesentów, Pani urzędniczka bardzo szybko...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

NIE MOZNA SIE DODZWONIC! Masakra! wątek zamknięty Spedzilam pol dnia na probach dodzwonienia sie do paszportow! Niestety nikt...
~Wk----na
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Mimo,że zabrakło dla nas numerka, nie było problemu z obsługą. W sumie...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
219

postów

125

wątków

do góry