Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Doskonała Pani Kierownik, Przyjazna Obsługa wątek zamknięty W dniu dzisiejszym miałem okazję odbyć rozmowę z panią Kierownik USC. Nie...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

sluzbowo wątek zamknięty W rozmowie telefonicznej pomyslalem ze od dawnych czasow , nic sie nie...
~cyki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Bezduszność, formalizm w podejściu do petenta wątek zamknięty Udałem się do USC w Gdańsku po odpis aktu małżeństwa, który potrzebny mi być...
~Andrzeas
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Pomoc wątek zamknięty Bardzo mila pomocna obsluga profesjonalna wiedza.Panie w Urzedzie Stanu...
~E
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Brak człowieczeństwa wątek zamknięty Na stałe mieszkam i pracuję za granicą, niedawno rozwiodłam się i chciałam...
~Nikita
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

USC - super obsługa przyszłych małżeństw wątek zamknięty Miła bardzo pomocna obsługa. Mimo jednego problemu "nie do przejścia" pani...
~Me
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

Kompetencja i sprawnosc organizacyjna. wątek zamknięty Wydzial pracuje bardzo dobrze, Odnalezienie aktu zejscia z 1946 roku przy...
~Rafal Sobierajski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

TRAGEDIA wątek zamknięty Potrzebowałam odpis aktu urodzenia mojej siostry która mieszkała i zmarła w...
~JA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Akt urodzenia wątek zamknięty To straszne że tak długo trzeba czekać na wyciągnięcie aktu urodzenia który...
~:(@
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Bez żądnych problemów, miłą obsługa wątek zamknięty Rejestracja nowonarodzonego dziecka - zero kolejki, sprawa załatwiona szybko,...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Miłe zaskoczenie. wątek zamknięty Po zaponaniu się z opiniami na trojmiasto.pl byłam negatywnie nastawiona idąc...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Ewa - opinia wątek zamknięty Załatwiam ślub z obywatelem Niemiec, jeszcze nigdy nie spotkałam tak...
~Ewa
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Beznadzieja wątek zamknięty Na odpisy aktów trzeba czekać trzy tygodnie, potem jeszcze parę godzin w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Akt zgonu wątek zamknięty Czekaliśmy godzine do pokoju nr 140, a numer kolejki nie zmienił się, a...
~Obywatel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

dramat-nowy system??? wątek zamknięty Czas oczekiwania na odpis aktu urodzenia to 14 dni ? Jak kiedyś otrzymywało...
~zawiedziona
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2016

niestety bardzo zły przykład administracji wątek zamknięty Na odpis aktu urodzenia musze czekać prawie miesiąc, co jest kpiną! W...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Nigdy jeszcze nie zostałem tak rewelacyjnie, profesjonalnie i expressowo...
~Edward
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Jest dobrze wątek zamknięty O 9.30 wzięliśmy numerek o 11.00 było po wszystkim
~Wiesiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

COŚ STRASZNEGO ! STRATA CZASU I NERWÓW wątek zamknięty Robiliśmy 3 podejścia, aby uzyskać zwykłą zgodę na ślub konkordatowy.. Raz...
~Monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Czas oczekiwania-kpina wątek zamknięty Czas oczekiwania-kpina,teraz już wiem,że można rezerwować miejsce przez...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
91

postów

76

wątków

do góry