Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poszukuje fachowca, ktory wstawil by mi drzwi pokojowe nowy temat Witam. Poszukuje Pana solidnego, w rozsadnej cenie , ktory wstawil by mi...
~Magda
0

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 26 maja 2017

Projekt kuchni nowy temat Czy ktoś moze polecić firmę wykonujacą projekt (oraz realizacje) kuchni....
~Roninek
6

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 1 maja 2017

Ogrzewanie podłogowe! opinie/ceny/ nowy temat Tak jak w tytule, interesuje mnie ogrzewanie podłogowe,opinie ludzi ktorzy...
~stokrota
18

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Szukam ekipy do dokończenia stanu surowego otwartego nowy temat Gotowe ławy fundamentowe, dom 160m + garaż 40m. Lokalizacja Chwaszczyno....
user_137692892181
0

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 24 maja 2017

kłamliwa reklama w radio złote przebije nowy temat ludzie nie słuchajcie reklam w radio złote przeboje Tr. - to fake reklam...
~jarosław jackowski
2

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 24 maja 2017

kominki montaż nowy temat Czy może mi ktoś polecić dobrą firmę montującą kominki.
~Dorota
12

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 22 czerwca 2012

szukam fachowców do wymiany okien nowy temat SZUKAM rzetelnej, sprawdzonej ekipy (najchętniej nie za miliony ;) ) do...
asiarol
2

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 26 marca 2017

Pomoc domowa - polecicie kogoś z Banina? nowy temat Witam, czy ktoś z Was może polecić Panią, która pracuje dorywczo jako pomoc...
~mieszkanka Banina
23

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 19 sierpnia 2015

podłączenie AGD nowy temat Poszukuje elektryka, hydraulika i gazownika. Najlepiej w jednej osobie.
~Kasia
2

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 17 maja 2017

Obróbka drewna / tokarstwo nowy temat Poszukuję kogoś w Gdańsku, kto mi zrobi z kijów od miotły ołówki :) A ciut...
sadyl
0

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 16 maja 2017

sprawdzony fachowiec do odbioru mieszkania nowy temat Poproszę o namiary do sprawdzonego inspektora budowlanego z Gdańska, który...
Pedros300
74

dodano: 4 czerwca 2009

unikać VOLTY nowy temat internet może i dobry jeżeli działa, jak dzwonisz do obslugi to słyszysz :...
~ja z zaspy
1

dodano: 16 maja 2017

sprzątanie nowy temat poszukuje panią do posprzątania po remoncie w dniach 22-23- maj - mycie okien...
user_138614706641
0

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 15 maja 2017

Kafelkarza - Szukam nowy temat Witam, Szukam kogoś z okolic Bojana kto robi łazienki, prosze polećcie kogos...
~Jacek
8

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 27 czerwca 2013

Perfect Construction !! nowy temat NIe miła obsługa. Opoznienia w realizacjach. Błędy w zakupach. NIe polecam....
~Czesław
2

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 12 maja 2017

meble kuchenne na wymiar nowy temat WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
21

dodano: 31 marca 2017

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? nowy temat Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na...
~Karolina
3

dodano: 13 kwietnia 2017

Architekt poszukiwany nowy temat Poszukuje projektanta/architekta do wykonania projektu rozbudowy domu,...
~ask
5

dodano: 13 marca 2017

cyklinowanie podlogi z desek nowy temat czy ktos osttanio korzystal z uslug jakiegos dobrego fachowca od cyklinowania...
~kika
2

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 10 maja 2017

Gdzie znaleźć resztki farb? nowy temat Witam, czy ktoś zna jakąś firmę lub osobę prywatną, której zostały resztki...
~patanna
0

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 11 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13345

1778

wątków

do góry