Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ile kosztuje szafa wnekowa? 1.9x2.55h witam, szukam kogos do wykonania szafy wnekowej o wymiarach 1.9x2.55x0.6...
~tomekk
55

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 września 2009

Gdzie moge kupić wode na litry i ja z utylizować Witam, Czy wiecie gdzie w Trójmieście mogłbym kupic wode/wode...
BalneumProCars
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

wycena Witam:) Poszukuję sprawdzonego rzeczoznawcy od wyceny...
~promyk
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 października 2013

Wpis Witam wczoraj miałem montowane drzwi przez firmę dom bud jakubczyk Maciej...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2024

Remont mieszkania 38 m2 Witam Od marca chcę rozpocząć remont mieszkania (cekolowanie, malowania,...
~_________
48

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2009

Wykończenie pod klucz - kogo polecacie? Witam, Kupimy mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdańsku, ok 60m2. Chcemy...
~ja
17

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 marca 2016

ELEWaCJA DOMU - macie kogoś poleconego? Dziewczyny szukam sprawdzonej firmy do elewacji domu, uczciwej i za rozsądne...
Karolinka29
8

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 24 sierpnia 2011

kadax artur łastowski - stolarz Dzień dobry, bardzo proszę osoby, które miały do czynienia ze stolarzem...
~oszukany przez stolarza
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 grudnia 2023

Szukam zarządcy nieruchomości Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? Jeśli...
~Bartosz9
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Fotowoltaika Buduje dom i zastanawiam się nad inwestycja w panele i pompę ciepła....
~Hania
3

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 lipca 2022

Oferta szybkiego finansowania już po 24 godzinach (robertpetrov500@gmail.com) Potrzebujesz szybkiej pożyczki na zakup domu, samochodu lub finansowania...
~robert
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Rolety Czy ktoś z Was korzystał z usług godnego polecenia wykonawcy rolet...
~megs
63

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Taras drewniany - szukam wykonawcy Witam. Zdecydowałem się zrobić drewniany taras. Znacie i możecie polecić...
~Tomek
6

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 maja 2016

Remont łazienki - Ile to może kosztować i na kiedy?? Witam :) Szykuję się do remontu łazienki, więc szukam pomocy w kwestii wyceny...
Zaskoczona1
18

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 czerwca 2016

Brama garażowa firmy Hormann Jestem ciekaw państwa opinii, w necie znalazłem parę pochlebnych komentarzy,...
~anonim
20

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 lipca 2019

meble kuchenne na wymiar WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
64

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 31 marca 2017

Remonty 889 734 505 od a do Z ( Uwaga wszystko jasne i przejrzyste Podstawowy Podgladowy cennika usług...
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 października 2023

Zarządca nieruchomości Gdynia Polecicie kogoś kto zajmuje się w Gdyni kompleksowym zarządzaniem...
~Daref3
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Meble na wymiar Poszukuje stolarza ktury zrobi mebelki do pokoiku z szafa
~ANIA
73

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 czerwca 2011

Szafa pod zabudowe -szukam wykonawcy!!!!!!!!!!! Witam.Poszukuje wykonawcy szafy wnekowej.Interesuje mnie szafa 3 drzwiowa o...
~Ewa 31
16

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16976

postów

2540

wątków

do góry