Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Notariusz Gdańsk Witam, Jestem w trakcie finalizowania zakupu mieszkania (rynek wtórny). Ktoś...
~tom123
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

jaka firma dobrze pierze w gdańsku dywany? Witam mam takie pytanie: czy ktoś może zna kogoś solidnego kto pierze dywany,...
~Rebeca
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

mycie tapicerek meblowych - mozecie polecic sprawdzona firme jak w tytule szukam sprawdzonej solidnej firmy ktora czysci tapicerki mebli...
~Oolll
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

czyszczenie sofy Dziewczyny,mam całą sofę do wyczyszczenia,wiadomo różne plamy przez dzieci...
~Ania
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

czyszczenie dywanu?????? Mozecie mi polecic kogoś kto dobrze i tanio wyczyści dywan. Mam dywan shaggy...
~monia
12

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2012

nnt. Firma zajmująca się praniem/ czyszczeniem dywanów z Gdańska - kogo polecacie? Drogie Forumi, Czy korzystałyście z jakiejś firmy zajmującej się praniem/...
` Silje
17

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

poszukuje fachowca do oklejenia mebli w kuchni. Witam, poszukuje kogoś, kto okleiłby mi meble w kuchni, jest ich niewiele....
martaski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Poszukuję kogoś kto mi rozliczy Vat budowlany Poszukuję kogoś kto mi rozliczy vat za remont mieszkania, mam faktury za rok...
~niecierpliwa22@wp.pl
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Wykończenie mieszkania - Rumia Czy ktoś z Państwa może polecić solidną firmę zajmującą się wykańczaniem...
~Aleksandra
26

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

zmywarka-naprawa Witam Czy ktoś może poradzić jakiegoś sprawdzonego w okolicy fachowca od...
~olka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Cyklinowanie podłóg Poszukuję taniego fachowca do cyklinowania podłóg (parkiet w pokoju ok 20m)....
~elekmelek
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

montaz okna balkonowego witam czy ktoś może mi orientacyjnie powiedzieć, ile kosztowałby montaż okna...
~gosc
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

poszukuje solidnego wykonawcy dachu szukam dobrego ciesli. macie jakies namiary
~natali.a
11

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2012

Szukam firmę od drzwi Witam, poszukuję firmę od montażu drzwi. Niestety poprzednia firma nie kwapi...
~:-)
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

stolarz - meble do pokojowe poszukuję stolarza do wykonania mebli do salonu - szafka rtv , komoda i stół...
~astrik
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

Hydraulik do zapowietrzonego ? kaloryfera - Gdynia Witam, poszukuję fachmajstra który zna się na starych żeliwnych...
~Kaki
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2013

Poszukuję stolarza do wykonania zabudowy Witam, szukam stolarza, który wykona zabudowę w pokoju. Szukam najtańszego...
maarcin
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

kostka brukowa - ekipa do wykonania tarasu Witam, czy mozecie mi polecić sprawdzoną firmę która połozy mi kostkę na...
~MARTA
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

budowa domu poszukuje ekipy do budowy domu "dom w rododendronach8" firmy Archon...
~pablo
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Opinie o firmie Poszukuję opinii o firmie zajmującej sie projektowaniem i budowaniem hal...
~czarnecki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16976

postów

2540

wątków

do góry