Widok

Usługi ogrodnicze

Potrzebna mi fachowa pomoc w założeniu trawnika i niewielkich pracach ziemnych. Ogródek niewielki, za Juniorem na Osiedlu Familijnym ale niestety juz ogrodzony... Czy znacie kogoś kto bedzie potrafił się tym zająć w rozsądnej cenie? Z góry dzięki za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w rozsądnej cenie to polecam pana Heńka z motyka tel 601458789...da rade...jest wolny , a nawet bardzo wolny .....ale tani.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma Pakus z Banina i Pan Olgierd :) szczerze polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam. Ten facet nie ma ani kwalifikacji ani sprzętu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Usługi ogrodnicze są też na lipowej ostatnie zabudowanie po lewej stronie jadąc w stronę Pępowa.
Wie ktoś w czym się specjalizują i może ktoś więcej powiedzieć na ich temat. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałam i polecam
U mnie wertykulowali trawnik, zakładali żywopłot z cisów (60 szt.), doradzali. Ogólnie jak mam jakiś problem ogrodniczy to tam się zjawiam.
Na pewno mają "dobra rękę" :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rajgrass na Cyprysowej, Tel. 668 242 436
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rajgrass nie odbiera telefonu, nie odpowiada na maile - czy nadal istnieją?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wertykulację trawnika polecacie robić co roku po zimie? Czy znaczenie ma stan trawnika czy tylko w fatalnie wyglądających trawnikach byście to robili?

I czy po wertykulacji i areacji byście od razu dosiewali trawę lub dosypywali nawóz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Remes, wertykulacje i areacje powinno robić się co roku na wiosnę. Wiele osób również robi to przed zimą. Wszystko w zależności od stanu murawy oraz jakości gleby.
Po wertykulacji na wiosnę zdecydowanie jest wskazane ewentualne dosianie ubytków oraz nawożenie. Fajnie zrobić też piaskowanie tuż po wertykulacji a przed dosianiem ubytków i nawożeniem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy teraz jeszcze można wykonać takie zabiegi na trawniku, czy już za późno ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej to robić na koniec marca / w kwietniu.
Ja poczekałbym na Twoim miejscu do jesieni. Oczywiście wszystko zależy od tego w jakim stanie jest Twój trawnik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można też ponoć pod koniec sierpnia, ale nie może być wtedy upałów i trzeba to zrobić delikatnie. Trzeba też wtedy sporo podlewać taki trawnik żeby nie wysechł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie ma upałów to można to robić przez cały sezon. Po skończeniu nawieźć, podlać i będzie dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedź dobrzy ludzie! Idą deszcze niespokojne, więc zabieram się do pracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry