Widok

Usunięcie ósemki, przychodnia Gdynia Orłowo

Czy miał ktoś wyrywany tam ząb?
Jak to wygląda?
Jestem zarejestrowana na sobotę i zastanawiam się czy to będzie konsultacja czy już od razu usunięcie zęba. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uciekaj. Serio. Wszędzie tylko nie tam. Ekstrakcja chłopaka trwała 2h. Dr która tam pracuje ewidentnie sobie nie radzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja moge tylko polecic dr Gawronska-Skorkowska Przyjmuje prywatnie, okropnie droga (nie wiem jak teraz ale pare lat temu dlutowanie osemki cos kolo 500 zl), ale bardzo dobra i z dużym doswiadczeniem. Ma gabinet w okolicach wzgorza maksymiliana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapisz się na Akademię Medyczną . Jest za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akademia Medyczna? Tam wyrywają studenci. Moim zdaniem z ósemkami jest zbyt wiele problemów i komplikacji, by ryzykować. Jakieś proste do wyrwania zęby typu jedynka dwójka czemu nie. Ale z ósemkami czasem mają problemy nawet doświadczeni dentyści. Dlatego przyjmuje się, że ósemki powinien wyrywać jednak chirurg stomatologiczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

8 nie wyrywaja studenci. 8 do dlutowania usuwaja rezydenci (lekarze na specjalizacji) badz asystenci (specjalisci chir.stomatologicznej)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie radzę, porażka na każdej linii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z ósemką tylko do do dr Krupskiego - przyjmuje prywatnie w Gdyni i na NFZ w Gdańsku Wrzeszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko do studentów , oni asystują , asystenci usuwają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

dobry stomatolog - nfz i ceny (16 odpowiedzi)

Witam Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim...

do góry