Widok

Usunięcie wąsika - pomocy!!!

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
W nastepna niedziele mam komunie syna,chcialabym sie pozbyc wasika.Boje sie ze po wosku bede miala podraznienia.Czy znacie jakis inny sposob?Slyszalam o pastach do depilacji lub kremach do rozjasniania wasika ale niewiem czy to jest skuteczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak się boisz wosku, to kup sobie krem do depilacji (tylko żeby było napisane, ze można stosować również na twarz) i spróbuj najpierw na kawałku skóry np. na ręku lub nodze, czy Ci nie podrażni skóry, a potem usuń wąsika, na kilka dni wystarczy, może na dłużej, możesz to zrobić ponownie nawet dzień wcześniej, nic nie będzie widać (robię tak już bardzo długo mojej mamie, która też boi się bólu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie dorastają po tym mocniejsze i ciemniejsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moze masz sprawdzana firme?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam laser
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Laserem w tydzien nie znikna;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście że znikną, idziesz na zabieg i wychodzisz bez wasika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
idz na wosk do kosmetyczki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam ten krem, sprawdzony, tani, delikatny,jestem z niego bardzo zadowolona, zdecydowanie lepszy niż drogi i podrazniajacy ,choc fakt skuteczny z sally hansen

http://www.dax.com.pl/pl/product/250/czekoladowy-krem-do-depilacji-twarzy-i-miejsc-wrazliwych/ ( kupowalam w rossmanie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wosk to tylko chwilka bólu a efekt długotrwały, odważ się :)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
pasty to trochu jak z woskiem, trzeba umiejętnie. bardziej polecam wosk-sama używam, mam ciemne mocne owłosienie więc po xrazach woskiem działa na mnie krem do depilacji-wcześniej mogłam tylko śnić.
laser też fajna sprawa, chodzę na inna część ciała, przerzedza owłosienie a jak się poajwi to spokojnie krem usunie włoski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może skorzystaj z pomocy kosmetyczki? Ja chodze do sensual spa w sopocie i bardzo sobie ich chwale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pasta cukrowa
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Veet ma takie specjalne plastry do depilacji wrażliwej skóry twarzy, to seria natural inspiration. Popatrz w rossmannie. Ja nie miałam po nim żadnej wysypki ani podrażnień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Wax Studio we wrzeszczu, specjalizują sie w depilacji woskiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chcesz usunąć trwale, to kup sobie zestaw do epiclear. Usuwasz włoski pęsetą, a potem aplikujesz taki specjalny preparat. Miałam duży problem, pomogło. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak długo efekt się po tym utrzymuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też się zastanawiam jak długo utrzyma się efekt, i jak często trzeba go powtarzać, po każdym usuwaniu włosów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja powtarzam co 4-5 tygodni. Włosków mi już odrasta niewiele co, więc teraz pewnie będę już rzadziej nawet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

do góry