Widok

Usuwanie dolnej ósemki pod narkozą-GDZIE?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jaki koszt i gdzie? Pomocy...
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
akademia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://miladent.pl/
wiem ze z nfz tam maja usuwanie osemek :)
zajmuje sie tym najlepszy profesor z wielolenia praktyka - podobno nic nie boli. nie pamietam jego nazwiska ale jak szukalam o nim opinii to byly same pozytywne - na tym forum takze kazdy Go polecal :) w akademii tez przymuje ale w akademii sa baaaaaaaaaaardzo dlugie terminy :/ chyba ze baaardzo boli to maja miejsca na nagle przypadki :)
w miladent tez prywatnie przymuja, zadzwon i najpierw zapytaj o termin na nfz bo mozeskoro nowy rok to maja krotsze ;) ja jak Meza tam rejestrowalam to tylko m-sc czekał :) i okazalo sie ze koles ktory Mu powiedzial ze trzeba wszystkie osemki usunac chcial tylko sciagnac od Niego kase - 450zl/zab ;)
juz wiem ten profesor chirurg stomatolog to Adam Zedler :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moment moment, u mnie też chcieli usuwać pod narkozą, ale jak się okazuje to zależy od lekarza, a Pan dr Zedler od razu mnie odesłał do Akademii. Dr Agata Wilska, Gdańsk, tylko prywatnie na przeciwko hali targowej bez narkozy mogła to zrobić. Trzeba poszukać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry chirurg szczękowy przyjmuje w Kartuzach. Dr W. Kiewlicz, tutaj link http://dentium.pl/
Mają kontrakt z NFZ, ale nie wiem jak to wygląda z ilością miejsc. Trzeba dzwonić i pytać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to Pan Adam Zedler nie jest profesorem, chyba, ze cos sie zmienilo. Kiedys robilem u niego zeby (nie rwanie, tylko zwykla stomatologia) i nie polecilbym go.

Z wyrywania osemek to moge polecic albo http://poczet.mp.pl/poczet/show.html?id=55983 Dr n. med. Jadwiga Gawrońska-Skorkowska kiedys przyjmowala w Gdyni - dobra, choc bardzo droga, za dlutowanie jednej osemki cos okolo 500-600 zl kiedys bylo. Albo doktora Komorowskiego 58 620 21 82 rowniez Gdynia - tanszy i rownie dobry, ale nie wiem, czy obecnie przyjmuje, bo mial jakas przerwe (tylko gdyby zaproponowali ci innego lekarza z tej samej przychodni, to nie idz!!!).

Oba gabinety chyba pod narkoza nie robia, tylko dobre znieczulenie.

Dlaczego w gre wchodzi tylko pod narkoza? Czy sa jakies specjalne powody? Bo jesli nie to szkoda oslabiac organizm, w szczegolnosci serce, narkoza. Dobre znieczulenie wystarczy, a tak naprawde problem jest pozniej, bo po rwaniu/dlutowaniu zazwyczaj kilka godzin boli (choc to jeszcze zalezy bo jak np. mialem ostatnia osemke wyrwana, bez dlutowania, u dr KOmorowskiego, to praktycznie bolu nie bylo). Warto wziasc jeden dzien zwolenia. Troche doswiadczen mam bo pozbylem sie wszystkich czterech niestety, czesc rwana, czesc dlutowana.... :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już ktoś wspomniał dr Wilska na przeciwko hali targowej ma swój gabinet... ja tam usuwałam dwie dolne ósemki... z jedną miałam duży problem bo ząb rósł w poprzek i blokował się na innych zębach wiec dr jak to zobaczyła złapała się za głowę:) zabieg trwał ponad godzinę ale znieczulenie jest bardzo dobre... ma specjalne urządzenie które samo dawkuje potrzebną ilość znieczulenia aby odpowiednio działalo... i tak było, bólu nie czułam dopiero później. Płaciłam jakieś 500zł ale później wszystkie wizyty średnio co dwa dni do momentu ściągnięcia szwów bezpłatne w celu oczyszczania i sprawdzania stanu gojenia.
Nie wiem jak jest teraz z cennikiem bo korzystałam z jej usług 4 lata temu ale dziś mogę ją szczerze polecić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mimo tego, że znieczulenie jest mocne i nic nie boli, niektórzy po prostu nie są w stanie tego przejść, pomimo dobrego nastawienia psychicznego. Byłem raz na wyrwaniu ósemki i dwa razy o mało nie zemdlałem, choć bólu nie było. Żaden lekarz nie wyrwie zęba jeżeli pacjent mdleje na fotelu. Po prostu nie widzę innego wyjścia jak narkoza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli dolna to jest duza szansa, ze bedzie tylko rwana. Zazwyczaj z gornymi sa wieksze problemy i wowczas trzeba dlutowac. Choc wiadomo diagnozy w necie nawet najlepszy spec nie postawi....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tego co wiem, to zęby pod narkoza robia tylko w szpitalu na Zaspie...

Kosztow nie znam, ale chyba za znieczulenie 400 plus normalnie jak w prywatnym gabinecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Miladencie (na Rajskiej) terminy do chirurga na NFZ na październik - dzwoniłam 2 tygodnie temu, teraz to pewnie na cały rok mają już komplet :)

U dr Zedlera zęby leczył mój mąż i sobie chwalił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba dodać,że dolne ósemki jest łatwiej wyrwać od górnych.Kiedyś się leczyło,a teraz stomatologom nie chce się te zęby leczyć,dlatego, że te zęby te mają zakrzywione korzenie .Pytanie jest nietrafione, PO CO USUWAĆ ÓSEMKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
pomyliłem się dolne jest gorzej wyrwać od górnych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co pod narkozą?? Bardzo dobry chirurg stomatolog ze znieczuleniem miejscowym i będzie dobrze. Ten doktor ma super opinie w całej sieci http://swedentpolska.com/stomatolog-gdynia-opinie/ i ceny też są dobre nie zdziera pomimo że w centrum jest. Na dodatek to jest stomatologiem w Szwecji na stałe. Tam stomatologia najlepsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dobry chrirurg, ale niestety strasznie drogi, to Gawronska-Skorkowska - przyjmuje w Gdyni na wzgorzu Maksymiliana. Namiary pewnie latwo znajdziesz w necie.

Adama Zedlera tez nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już się zastanawiam czy gdzieś dalej nie udać się do dentysty na taki zabieg. Zaczęłam szukać trochę w Warszawie. Niestety mało co znalazłam. Moja znajoma odradza mi dentalux bo podobno źle podchodzą do pacjentów. Szukam dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

laserowa korekcja wzroku (3 odpowiedzi)

witam mam wade minus siedem i zastanawiam sie nad laserową korekcją robil ktoś???>

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

do góry