Widok

Uszkodzony laptop

Technologie Temat dostępny też na forum:
Do wymiany wentylator, czy jest ktoś w Baninie, by się tym zajac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na matarni jest drogi serwis tam pojedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Koło lewiatana cos mi wpadło w oczy naprawa itp zaraz przed zakrętem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.e-msk.pl/informacje.html Gość jest z banina, zadzwoń i zapytaj czy robi też hardware laptopów.

W sumie mógł bym Ci pomóc, na co dzień naprawiam telefony ale laptopy też się trafia wymiana gniazd czy czyszczenie, wymiana pasty itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
887 887 777 - Tomasz - mieszka w Baninie, sklep i serwis komputerowy ma w Redzie (więc nie zajmuje się tym "przy okazji" :) ), ale może podjechać.
Zadzwoń i ew. się umów, jeśli ci pasuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jesli o mnie chodzi, to dla szukających takich usług - zever w Gdańsku też jest bardzo dobry. Nie drogi, a naprawiają solidnie i w terminie, co, niestety, nie zawsze jest sprawą taką oczywistą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W żukowie jest serwis i naprawiają komp. przy pierwszym rondzie tam gdzie jest złotnik,polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znam dobry serwis który na pewno się tym zajmie Zever ul. Marusarzówny 2/39
80-288 Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepiej jedź do Gdańska do Enter Serwis. W sumie rzut beretem a tam jest pełen profesjonalizm. Mi chyba już z 3 razy uratowali laptop ale tak dosłownie. Wszędzie słyszałem nie, nie da się a tam sobie poradzili z usterką :) Tanio biorą a fachowość z najwyższej półki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrych serwisów jest kilka na naszym terenie ale chyba też najbardziej polecałbym Enter Serwis. Generalnie naprawią ci tam praktycznie wszystko a do tego będą traktować cię tak jak każdy klient chciałby być traktowany za co ich uwielbiam :) Cenowo też całkiem fajnie sobie naliczają więc warto się tam wybrać na serwis
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kup sobie nowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolego to żadna rada, nie kazdy ma 2500 żeby wydac od tak... ja mogę ci polecić serwis do którego zawsze oddaję komputer a mianowicie dr laptop, jest sprawdzony warto sobie o nim poczytać też w sieci. nie przetrzymują bez sensu sprzętu, szybko diagnozują i mówią ile będzie kosztować naprawa. Jak dla mnie są ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest dobra firma w Żukowie polikom kolo gimnazjum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
+48 502 526 623 chłopak z banina szybko i na miejscu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry