Widok

Uwaga! Przygłup!

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Dziś, około 12:50, na rondzie, między FH,Carrefour i McDonalds (Przywidzka), z czerwonego "peżota" (GD6383T) wyskoczył przygłup, który nie zna przepisów i nie przestrzega znaków drogowych. Pukał w szybę mojego auta, krzyczał i blokował ruch na rondzie. Przestraszył moje Dzieci.
Nie wytrzymał ciśnienia i znaku "ustąp pierwszeństwa".
Ciekawa jestem czy wyskoczyłbyś do faceta?! Do kobiety z dziećmi niosło cię, jak na skrzydłach!
Gdyby nie kierowcy samochodów, którzy obtrąbili "peżota" musiałabym dzwonić po Policję.

Ps
I weź tu człowieku jeździj bez rejestratora. Cały bełkot nagrany.
Wstydu taki dziad nie ma i myśli, że jest bezkarny!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mysle ze prawda lezy posrodku,czyli pewnie takze z tym pierwszenstwem bylo roznie. Nic nie tlumaczy zachowania owego "dzentelmena" Twoja retoryka dowodzi ze masz problemy emocjonalne, zastanow sie co z toba nie tak, inaczej bedziesz biegac z maczuga I odwzajemniac agresje.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

Myślę, że lepiej nie ustosunkowywać się do treści, której się nie rozumie...
Mój wonny, zabawny kwiatuszku :), z ery maczugi :)
Ps
Z naciskiem na zabawny :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

he he
czyli sadzisz " furtko" ze jezeli wieziesz dzieci , to mozesz zajezdzac droge wymachiwac rekoma I histeryzowac , a potem sie zalic na forum , oczekujac wspolczucia , budzisz tylko litosc , jestes pozucona , sfrustrowana w smiesznym poniemieckim gracie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie płacz Al, jeszcze Cię wyleczą ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

za darmo to on nie wyskoczył, jesteś kobietą za kierownicą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie da się ukryć, że korzystanie z rejestratora przynosi niemal tylko i wyłącznie korzyści. ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak jakiś czas temu w Nowym Porcie:
Motorniczy skręca w lewo z Góreckiego takim ładnym nowym tramwajem Duo Jazz czy jakoś tak,a że blisko torów stoi na światłach czerwone nowe clio kombi oklejone chyba z jakiegoś serwisu to robi to powoli żeby jak się domyślam nie przytrzeć wozu za ładnych parę mln zł.Nagle gość zaczyna trąbić więc tramwaj staje(sam myślałem,że jest za blisko),ale nie-typowi zapala się zielone,więc trąbi nie umożliwiając tramwajowi opuszczenia skrzyżowania,po czym zaczyna wyzywać motorniczego nie wiadomo czemu i wybiega do niego-ten nie reaguje i odjeżdża(całe szczęście).Ciekawe co by było jakby go sprowokował-pewnie gość zdemolowałby tramwaj GDZIE SĄ KAMERY!i przez 30sek.poczekania dłużej miałby duuuże problemy zapewne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...żeby jak się domyślam nie przytrzeć wozu za ładnych parę mln zł."

Clio kombi za kilka baniek? Było ze złota?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawda jest taka masz grata masz g do gadania. Masz bryczke fajna niezly rocznik mozesz wiecej.... Tak uważam ja i wiekszosc ludzi tez tylko do tego sie nie przyznaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

czesc ja tez jestem fajny ;-)
co to znaczy mozesz wiecej? nic nie rozumiem , czyli majac stare mondeo moge wiecej czy mniej? no bo na ten przyklad strasznie nie bede sie martwil jak mi sie pomnie nieco blacha , ale jak jade q5 to wole odpuscic na drodze bo tutaj koszty nieco wieksze , wymiana tylnego blotnika w ASO 16 tysi, czyli co moge wiecej? Zaznaczam ze nie jestem zaburzony emocjonalnie I nigdy nie trabie , nie wymachuje palcem, najwyzej sie usmiechne .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duzo ci tu pisać Fajny po prostu musiałbyś przejechac sie ze mna to bys wiedzial co to znaczy cos wiecej....:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czesc
qurcze ja wolno lape , znaczy dosiadasz jakiegos Landcruisera 200 I trabisz na wszystkich, czy mito I wszyscy trabia na ciebie , o wymuszaniu przejazdu nie wspomne ;-). Napisz , napisz , bo inaczej przez tydzien bede jezdzil tramwajem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślisz,że lepszy samochód dodaje Ci umiejętności?Zatem gratuluje...debilizmu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

czesc anonimie
jakos tak mi sie wydaje ze ty czesto trabisz ,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko rejestrator i gaz antydog
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prostu, przestrzegajcie znaków ;) i zachowujcie cierpliwość.
Nich was nie zmyli żałosny stan auta czy brzydka twarz kierowcy.
Niech was nie zmyli kultura osobista i ocena, że macie przed sobą "frajera".

Możecie się bardzo zdziwić!

Ps
I łapy przy sobie trzymać, narwane clowny ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

do góry