Widok

Uwaga : ktoś ich zna?

Alex - handel Przemysłowa 2D - 80-542 Gdańsk, Nowy Port (Polska)
tel: 730 979 480
tel: 574 064 255
- ktoś ich zna?
Nie wierzę w cudowne i okazyjne ceny - dlatego warto się przyjrzeć tej firmie z bliska..Jednak nic, dosłownie NIC o nich nigdzie nie mogę znaleźć...
A niby opisują siebie jako : " Nasza firma istnieje od 2006 roku. Na początku działalności specjalizowała się w elektronice samochodowej oraz w wyposażaniu samochodów seryjnych w dodatkowe urządzenia. Szczególnie chwalone przez klientów były nasze usługi w zakresie tuningu samochodów, wykonywania niestandardowego oświetlenia oraz projektowania i montowania systemów nagłaśniających."
https://alex-handel.otomoto.pl/

Zerknijcie na ceny - obawiam się, że to tylko "bajka", która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i niedługo o nich usłyszymy ale w w programie typu: " Uwaga" .
Obym się myliła, ale to niestety tak wygląda (znając ceny rynkowe samochodów), coś tutaj jest nie tak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny są trochę wysokie jak na stan oferowanych aut. Ta firma oferuje tylko i wyłącznie auta uszkodzone do naprawy. Nie ukrywają usterek.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Auta oferowane przez tą firmę są aktualnie wystawione na licytacjach aut poleasingowych za granicą.

Firma świeża na otomoto i brak KRS itp...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mogłabym prosić link do licytacji przykładowego auta? Podany w korespondencji nr NIP się zgadza z wpisem w CEIDG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy pojechać do firmy i się wszystkiego dowiedzieć na miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nie odbiera telefonów, chyba ściema.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma jest istnieje i auto można zakupić za dobre pieniądze z drobnymi uszkodzeniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma istnieje na parkingu pod podanym adresem, nikt nie odbiera telefonów to ściema.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Parking jest firmy nie ma. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do anonim pytanko, kupiłeś u nich czy sam się reklamuje i naganiasz klijentów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pojawiają się kolejne ogłoszenia, a firma nie chwali się żadnymi danymi typu wpis do KRS, NIP, REGON - niby "załatwiają" wszelkie formalności związane z rejestracją samochodu ale nikt o nich nie słyszał. Nie ma też możliwości sprawdzenia tej firmy na policji . Zastanawia mnie fakt czy te samochody i firma (jeśli oczywiście fizycznie istnieją) są legalnie działającą firmą a samochody pochodzą z legalnego źródła - by się nie okazało, że to naciągacze albo, że samochody są z kradzione...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeden samochód sprawdziliśmy na płatnym portalu prześwietlającym przeszłość auta i wyszło, że nie jest kradziony, a wystawiony był jako auto poleasingowe w Belgii... nie gwarantuje to jednak, że po wpłacie zaliczki (6 tys. jak nam powiedziano) auto do nas dotrze :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To totalna ściema i nic więcej w tym temacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ktoś go zna bo wygląda to ogłoszenie podejrzanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

po prostu jedna wielka sciema
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy był ktoś na miejscu gdzie stoja auta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem właśnie na miejscu, żadnego z dwóch podanych numerów telefonów nikt nie odbiera, a raczej są wyłączone lub poza zasięgiem. Chodzę po okolicy od blisko godziny, odsyłają mnie z terminala (tu mają numer 4) do latarni morskiej, gdzie jest podobno numer 2. Tymczasem pani pracująca w latarni (sprzedaje bilety i pamiątki) podaje - jeszcze przy mnie sprawdzała adres - że latarnia ma numer 6. Drugi terminal (na prawo od budynku Polferries) ma numer 1. Byłem w kapitanacie portu. Nikt nic nie wie i o takiej firmie nikt z zapytanych nie słyszał. Chyba nie ma takiego adresu Przemysłowa 2 D. Ciekawe... służę zdjęciami w razie czego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

do góry