Widok

Uwaga ma Vectrę

Już po rozwodzie z ta pseudo firma,lecz to nie koniec przygód a mianowicie podczas zwrotu sprzętu Pani obsługująca w bok zwróciła mi uwagę ze mam nadpłatę na koncie abonenckim ponad 200 pln ,dla mnie było logiczne ze skoro nadpłaciłem w którymś momencie to powinienem otrzymać fakturę ,faktury korygujące !nic bardziej mylnego do ostatniego miesiąca mendy jedne słały mi faktury po 80 do zapłaty żadnej korekty!!!wiec jako już nie jestem ich klientem wystosowałem pismo o zwrot tychże pieniędzy i tu zaczęło sie sławne kopanie z koniem ,bo forma nie ta bo załącznik nie taki itp itd moze im posłańcem wysłać odręcznie napisane na pergaminie ,normalnie jaja sobie z ludzi robią .takze zachęcam wszystkich do kontroli waszych kont abonenckich
Po mojej przygodzie z vectra wiem jedno beznadziejna jakość za wysoka cenę a co najgorsze to ignorowanie klientów tak w trakcie trwania umowy jak po jej zakończeniu
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
awaryjność: 1
 
dodatkowe usługi: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy za przekazane opinie i uwagi na temat naszej firmy, które są cennym źródłem informacji przy podnoszeniu poziomu jakości obsługi Klienta. Chcielibyśmy pomóc w ostatecznym rozwiązaniu zgłoszonej kwestii, dlatego prosimy o kontakt na adres mailowy gdanskpomoc@vectra.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry