Widok

Uwaga na "P.H.U. "MENEDŻER ADMINISTRACYJNY" P.P. z/s w GDYNI".

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Uwaga na tego pseudozarządcę/administratora nieruchomości ! Zdzisław K. nie jest żadnym administratorem,ani zarządcą nieruchomości (nie posiada nawet wykształcenia w tym kierunku)! Jest za to "genialnym" kombinatorem, manipulatorem, konfabulantem i naciągaczem ! Przestrzegam przed nim i odsyłam do archiwalnego artykułu na Trójmiasto pl. : "Proces szefów gdyńskiego TBS" i Dziennika Bałtyckiego - dodatek "Rejsy" z września 2011 r.,pod tytułem "Mistrz,mecenas,administrator" oraz linku :
http://www.dodajoszusta.com/historia/4431-zdzislaw-miroslaw-klapa/
Jestem jednym z bardzo wielu poszkodowanych przez niego !!!
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten pan aktualnie zamieszkuje na terenie gdyńskiej dzielnicy Cisowa (w wynajętym mieszkaniu, za które rzecz jasna przestał płacić !?!) !!!
A żeby było ciekawiej - wieżowiec, w którym zamieszkuje ten pan - znajduje się niecałe 50 metrów od komisariatu policji (jak to mówią "pod latarnią najciemniej").
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam odcinek "Sprawy dla reportera" z dnia 17 lipca br. - tam przedstawiono część "dokonań" pana Zdzisława K.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Zdzisław Mirosław K. wznowił swoją oszukańczą działalność i dla wzbudzenia większego zaufania - wraz z manipulowaną przez siebie kobietą (blondynka, ok. 50 lat) - poszukuje kolejnych "klientów" (ofiar). Działa na ternie Trójmiasta i okolic, z "klientami" spotyka się zazwyczaj w gdyńskich barach i kawiarniach.
Proszę o wszelkie informacje od osób, czujących się w jakikolwiek sposób oszukane przez "miłego", starszego, samozwańczego "mecenasa" - Zdzisława Mirosława K. (lub zgłaszanie tego typu spraw do organów ścigania)
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwaga na niego bierze pieniądze od potencjalnych klientów. Pieniądze znikają on nie wywiązuje sie ze swoich deklaracji mało tego wystawia kolejne rachunki ciąga ludzi po sadach i ma jakieś bezpodstawne roszczenia!!!!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na szczęście już role się pomału odwracają - teraz Zdzisław jest ciągany po sądach, komisariatach i innych urzędach (nareszcie mu się uzbierało).
Dlatego każdy, kogo Zdzichu w jakikolwiek sposób przekręcił, powinien dorzucić swoje w prokuraturze lub w komisariacie na Chyloni.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest oszustem na skalę całej Polski i kiedy wreszcie dosięgnie jego wymiar sprawiedliwości....
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 0
No pewnie wtedy kiedy ludzie zaczną domagać sie swoich praw i nie bedą chować głowy w piasek oby tylko mieć spokój... I koniec trzeba z nim walczyć jego własnym sposobem..
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny ,, docencie" widzę ze ten pan musiał Panu nadepnąć na odcisk. Widzę po pańskich wpisach że dużo pan o nim wie to znaczy zadaje pan sobie wiele trudu. Jeżeli odnosi się pan do programu pani Jaworowicz to muszę powiedzieć ze członkowie tego programu wywarli na mnie dziwne wrażenie np. był pan który mówił ze wzięto kredyt bez jego wiedzy / ? / ze zarejestrowano auto bez jego wiedzy /?/ przecież to są bzdury. nie moglem zrozumieć co miała do tego starsza pani ??? matka która ma na celu układać życie dorosłej,wykształconej córce?!coś to nie tak ! nie uważa pan? tam chyba jest ,, drugie dno " mam tylko nadzieje ze pani Jaworowicz dala się przez kogoś podpuścić .
przypuszczam że pańskie ostrzeżenia mają udokumentowane podstawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 42
Tak, tak... To takie typowe - polskie... Doszukiwać się drugiego dna, nie rozumiejąc o co chodzi.
Skoro masz większą wiedzę na temat "bzdur" o kredycie, o którym nie wiedział kredytobiorca albo o zarejestrowaniu auta i nie rozumiesz, dlaczego "starsza pani" próbuje układać życie dorosłej - wykształconej - córce, to gratuluję. A czy przypadkiem nie umknęło Ci, że dorosła i wykształcona córka "starszej pani" jest ciężko chora ?
A wątek, że ten "miły, do bólu uczciwy" pan K. - "przyjaciel" - tej chorej kobiety, kręcił i motał się w odpowiedziach na proste pytania też Ci umknęło ?
No to do Twojej wiadomości - dwa miesiące po emisji programu, prokuratura wszczęła śledztwo przeciw panu K., w związku z wyłudzeniami kredytów na szkodę "dorosłej, wykształconej" - niestety - chorej kobiety.
A moje ostrzeżenia - no cóż - jeśli nie byłyby wystarczająco udokumentowane, to pan K. już dawno mógłby wytoczyć mi stosowne powództwo.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mily ,, docencie" widzę ze nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytania. Jeszcze raz obejrzałem program TV. i dalej mam wiele niejasności. Co do tej ,, chorej " pani to wydaje mi się że nikt nie chodzi z historia choroby w kieszeni. Ta pani nie byla ubezwłasnowolniona więc mogła robić co chciała także brać kredyt, Dlaczego nie bylo wywiadu z ta chora pania? widzisz ile niejasności się nasuwa ??? dlatego przypuszczam że jest ,,drugie dno". Wcale to nie jest takie polskie. Polskie to jest to co robisz, opisywać ,oczerniać na forum publicznym nawet kogoś winnego. Czy ty zajmujesz sie kazdym kto ma konflikt z prawem? Czy to jest twoja obsesja? Może masz jakąś misję??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 42
No cóż - skoro dalej nasuwa Ci się wiele "niejasności", to może daj sobie spokój albo zadzwoń do pani Jaworowicz (może ona Ci wyjaśni co, po co i dlaczego to, czy tamto).
I odpowiem Ci jednym zdaniem na Twoje trzy ostatnie pytania. Otóż ja osobiście zajmuję się tylko tym - "winnym" - panem pseudo mecenasem z całkowicie banalnej przyczyny, mianowicie dlatego, że pan K. okradł niegdyś także mnie (inne poszkodowane osoby dołączyły później).
Także analizuj sobie "misiu" temat dalej albo skoro jesteś oburzony i tak bronisz pana K., to wynajmij mu adwokata i podajcie mnie do sądu.
Pozdrawiam serdecznie (tak po polsku, he, he).
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i coś konkretnego ale i tak nie odpowiedziałeś na moje pytanie ale nie będę już ciebie dalej męczył bo i tak nie odpowiesz bo widzę że sam nie znasz odpowiedzi.Dla twojej wiedzy nie bronie nikogo ani nikim się nie zajmuję.Dla mnie jesteś zwykłym oszołomem zaślepionym w jakiejś nienawiści i rozgrywasz swoje porachunki na forum publicznym. Jeżeli jesteś taki prawy i masz na to dowody złóż pozew do sądu a może wygrasz!!! / co tobie i innym życzę. Na razie z tym co robisz / zaintrygował mnie Pan Klapa na którego trafiłem przypadkowo! i widzę że piszesz ty pod różnymi nick-ami ten sam jad i styl / to właśnie nie jest po Polsku tylko po szmondacku!! złóż pozew i oskarż go oficjalnie !!! to jest po Polsku!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 42
He, he. No widzisz "misiu" - nie trzymasz ciśnienia, skoro posuwasz się do inwektyw pod moi adresem.
I widzę, że nie masz zielonego pojęcia ani o tej sprawie, ani o naszym - jakże polskim - wymiarze sprawiedliwości. To, że pan K. mnie okradł to jedno a to, że od siedmiu lat mam na niego prawomocny wyrok, dotyczący zwrotu mojej kasy to drugie ! I co ? I nic, bo pan K. kasy nie zamierza oddać i dalej naciąga ludzi ! I póki co, jest bezkarny - mam jednak nadzieję, że już niedługo, bo między innymi dzięki takim "oszołomom" jak ja, więcej poszkodowanych zdecydowała się powalczyć z panem K. (i w związku z tym, toczy się kilka śledztw przeciw niemu)!
Mam - być może złudną - nadzieję "misiu", że tym razem zrozumiałeś już wszystko (przynajmniej z grubsza).
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśle ze doc55 nie ma powodów pisać pod rożnymi nickami.. Bo i nawet po co miałby to robić.. A jak Ciebie "misiu" intryguje człowiek bez sumienia.. Hmm no cóż zostawię to bez komentarza. Życzę byś nie dołączył do grona osób oszukanych.. Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również życzę aby,tak gorliwie broniący p.Klapę "misiu"nie dołączył do grona osób przez niego oszukanych.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj ,,docencie" wszedlem po dlugiej przerwie i widze ze dalej sie ,, go tujesz" ale to moze i dobrze. widze ze to twoje ,, gotowanie" ... . dzisiaj zmobilizowalem sie aby do ciebie sie odezwac bo zobaczylem w tv ze o 19.30 w posat bedzie pogram/ mysle ze 2 czesc ?/ o klapie i jego partnerce. po obejzeniu napewno sie odezwe. pozdrawiam Pana serdecznie Misiu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 40
No i co "misiu",nadal będziesz bronił tego typa spod ciemnej gwiazdy.....on już dawno powinien wrócić tam gdzie już kiedyś był...do pierdla i długo z niego nie wychodzić.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Misiowi" zwyczajnie zatkało kakało, he, he, he. A taki znawca tematu z niego był i taki filozof racjonalista.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pan Zdzisław Mirosław zmienił nazwisko (imiona te same a nazwisko jest łudząco podobne do tego, jakie nosiła bohaterka "Lalki" Prusa - Izabela).
To cwaniaczek z tego Zdzisia.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Nestety kakao nie zatkało. Wyszła twoja natura jak nie ze mna to wróg - tak. Docencie mysałem ze jestes normalnym czlowiekiem. ogladalem ten program i dalej jest to idiotyczne. Wystapilo dodatkowych 2 facetow jeden kowal i drugi ktory za ..... nie wiem kim jestes i nie chce wiedziec moze kowalem a moze tym drugim. nie mniej jednak mamusia dziewczyny powinna siie leczyc bo chyba pieniadze jej na mozg padly. pokazali dzieci? ale czyje?? bo z wypowiedzi to takze jakies..... co to za towarzystwo?? wyszlo na to ze ten glupi klapa czy jak tam inaczej robi z was IDIOTOW !!! jak chce. ty sie szczycisz - ze jeszcze troche... i co? ma ciebie i innych dokladnie centralnie w d..... zgodnie z litera prawa!! i nie mow ze takie prawo !! jak ci sie nie podoba to..... to zmien!! ale nie dasz rady! wiec przestan sie popisywac bo nic nie zrobisz wiec podejmij inne dzialania takie jak klapa i walcz jego bronia!!! i przestan p...... to na tyle. i wiedz ze klapa jest mi objetny bo go nie znam wciagnelo mnie troche bo po 1 przeczytalem twoje wypociny i zajadlosc / pierwszy raz spotkalem sie z takim czyms!!/ po 2 zauwazylem ze kombinujesz piszac posty pod innymi nickami. Zycze tobie abys odzyskal swoje / chociaz watpie bo tak jak pisalem idziesz jak slepiec i nie sluchasz innych bo sa dla ciebie albo glupi albo wrogowie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 40
Sugerujesz mondziole, że miałbym słuchać takich "innych" jak ty ? Wybacz ale - jak sam twierdzisz - nie znasz tematu, nie znasz Klapy (i co ciekawe - jest ci obojętny ???), dwa programy nie dały ci nic do myślenia (bo wnioski masz te same - czyt. kretyńskie), wiesz za to, jak załatwia się takie sprawy i kto jaką bronią ma z kim walczyć - brawo !
Reasumując - w du..e byłeś, gó..o widziałeś ale najgłośniej tupiesz nóżkami. Albo więc jesteś sfrustrowanym emerytem, który nauczył się posługiwać komputerem i teraz zaczepia ludzi, których nie zna i wypowiada się na tematy, których nie może ogarnąć swoim zmęczonym intelektem albo zakompleksionym frustratem innego gatunku, popisującym się na forach. Uspokój się więc, pooddychaj głęboko i przestań robić z siebie pośmiewisko.
Kończąc dam ci radę mądralo - idź do polityki (tam jest ciągłe zapotrzebowanie na takich podwórkowych wszechwiedzących).
Żegnam bez żalu i cienia wyrazów szacunku "misiu" pysiu, he, he.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 3
No i cwany pan Zdzisio ma postawione zarzuty - teraz czekamy na akt oskarżenia.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 0
W temacie pana Zdzisia, odsyłam do rubryki "pośrednicy i zarządcy".
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Zdzisio - wybitny prawnik/wyjątkowo uzdolniony hydraulik/hrabia herbu Łęczyca/niezastąpiony zarządca - pomimo, że ma już wszędzie i u wszystkich na max przerąbane - popadł w totalny obłęd i np. teraz żąda nawet od prokuratora 15 tysi odszkodowania za to, że ten kazał go przymknąć na 24 h. (żeby biegli od zdrówka psychicznego mieli szansę Zdzisia zbadać).
Ale i w sądach Zdzisio nadal jest aktywny i składa pozwy. Od niektórych swoich ofiar żąda jedynie drobnych kilkunastu tysi ale są i tacy, od których żąda grubych milionów.
Najważniejsze jednak, że pajac w końcu ujawnił swój majątek - jego rzeczy porzucone przez niego w wynajmowanym niegdyś mieszkaniu, wycenił Zdzisio na niemal 14 milionów złotych !
Brawo Zdzisio !
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie się mocno wydaje, że ten Zdzichu jak najszybciej powinien kupić sobie duże koło i z impetem je..ąć się w czoło.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe tylko, czy Zdzichu pozwalnia wszystkich - jak to określa - "błędnie interpretujących prawo" - sędziów, prokuratorów i policjantów, czy tylko tych z Gdyni ?
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 0
To się okaże po tym, jak zareagują najwyższe organy państwa (bo ich Zdzisław o wszystkim już zawiadomił).
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 0
Newsy są takie, że Zdzisio ma na głowie kolejne prokuratorskie postępowania.
Jeśli więc są jeszcze tacy (a ponoć są), którzy wierząc w jego wiedzę prawniczą, uczciwość i skuteczność powierzają mu swoje sprawy - to niech wierzą i płacą mu dalej.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś zna aktualne miejsce koczowania Zdzisława ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
w warszawie na zoliborzu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak na marginesie-Szacunek dla P. Doc.-domyślam się kto to jest i pozdrawiam.były mąż tej chorej pani to ja.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest w Sztumie, właśnie próbował wynająć mnie mieszkanie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic mu nie wynajmuj i za żadne skarby nic mu nie podpisuj ! Odpisałem ci na e-mail, więc liczę na szybki kontakt.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze jedno - od teraz do Zdzisława proszę zwracając się z uwzględnieniem jego szlacheckiego tytułu - Panie Hrabio (taki tytuł widnieje od niedawna na jego wizytówkach (takich prawdziwych, drogich a nie jak tych dotychczasowych - wycinanych z kartek do ksero).
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga ! Zdzichu znowu w akcji (Trójmiasto, Sztum i okolice) ! Znowu oferuje naiwnym swoją tzw. pomoc prawną. Przypominam - gość nie jest prawnikiem, nigdy nim nie był a jego związki z szeroko rozumianym prawem, ograniczają się do kilku wyroków karnych, które otrzymał do tej pory. W rubryce "Pośrednicy i zarządcy" więcej info o tym artyście.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanony P. Doc - chyba P.S jak się domyślam.
chyba już siedzi jak wiem. nareszcie,tylko ciekawe czy na długo znając jego koligacje z urzędnikami.
pzdr
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

To fakt (potwierdzona informacja) - facet od 18 września ub.r. jest aresztowany. "Koligacje z urzędnikami" - hmm, nie sądzę, bo o ile nawet takie miał, to przegiął już dosłownie wszędzie, gdzie to tylko możliwe, więc wszyscy liczymy, że sądy przybiją mu ładnych parę lat odsiadki. I trzeba tu pogratulować gdańskiej Prokuraturze Okręgowej, która jednak dopatrzyła się, że Zdzicho faktycznie mocno rozrabia i podjęła stosowne działania. Bo pamiętajmy, że przez lata, prokuratura w Gdyni miała to w głębokim poważaniu, twierdząc iż działania Zdzicha nie stanowią przestępstw. Bezcenny w tym kontekście był komentarz Rzeczniczki Prok. Okręgowej, gdzie przed kamerą TV stwierdziła ona, że dotychczasowe działania gdyńskiej prokuratury były chaotyczne, postępowania prowadzono niedbale i nie weryfikowano na bieżąco materiałów w tych sprawach !!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponoć jednak gościu już na wolności.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Plotka - facet nadal siedzi.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to aktualizacja - facet od połowy maja już na świeżym powietrzu.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś coś wie o Zdzisiu? Dziś go widziałam to się zdziwiła że tak dobrze wygląda na osobę mieszkająca w schronie dla bezdomnych?!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdzisiu rozrabia - nic się nie zmieniło - oskarża kogo się da i o co tylko uda mu się wymózgować. Sprawy przeciw niemu toczą się spokojnie w sądach (z naciskiem na "spokojnie"), Zdzisio próbuje łapać kolejnych klientów na swoje "usługi prawne", więc wszystko w normie.
A że dobrze wygląda, hmmm .... no cóż - a gdzie mu lepiej będzie. Micha podana pod nos, rachunki za prąd, gaz, wodę go nie dotyczą, ciuszki z PCK wcale nie byle jakie, więc żyć nie umierać.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdynia dzialki lesne
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pewna informacja? Możesz podać mi jakieś szczegóły (na priv : docent585@wp.pl).
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Informacja właśnie się "urzędowo" potwierdziła - panu Zdzichowi faktycznie znowu udało się kogoś nabrać na wynajęcie mu mieszkania.

A to niestety oznacza, że kolejny - nie przeczuwający niczego złego - właściciel mieszkania wpadł w poważne kłopoty.

Facet ma naprawdę niezły tupet - tym bardziej, że za każdym razem gościu jedzie na tej samej bajce i działa na tym samym terenie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i powtórka z historii. Pan Zdzicho, pomimo że oczywiście dawno przestał płacić za wynajem, ma te swoje niedorzeczne roszczenia wobec właściciela mieszkania i próbuje robić z siebie ofiarę. Dokładnie - kropka w kropkę - jak w poprzednim przypadku, gdzie Zdzicho oszukał właściciela mieszkania - facio przestaje płacić, bo stwierdza nagle, iż "nadpłacił" za wynajem i od teraz będzie "odmieszkiwał". Rzecz jasna w tym poprzednim przypadku, sądy też nie miały wątpliwości, że Zdzicho konfabuluje a jego "argumentację" można o kant dziupli rozbić.
Zanim więc wynajmiecie komuś choćby komórkę na węgiel, sprawdzajcie, czy w necie nazwisko delikwenta nie wyskoczy z jakimś wymownym dopiskiem.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

I przypominam najważniejszą kwestię - pan Zdzisław Mirosław aktualnie posługuje się nazwiskiem, jakie nosiła Izabela - bohaterka "Lalki" Prusa.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli przypadkiem ktoś chciałby omówić jakieś swoje zaległe sprawy z łobuziakiem Zdzisławem, proszę się streszczać (mam jego aktualne namiary). Dobiegają końca jego procesy i niebawem gość może być nieosiągalny przez kilka lat.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestegam właścicieli mieszkań, planujących ich wynajęcie przed panem Zdzisławem-"bohaterem" tego wątku. Gość szuka aktualnie kolejnego lokalu a jak już wiadomo, wynajęcie mu mieszkania powoduje za każdym razem bardzo poważne problemy dla właściciela.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj próbował wynająć ode mnie. Wydał mi się dość dziwny, więc zacząłem grzebać w necie. Nowi obecnie nazwisko Łęcki.
Ale jaja...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz podać w jakiej dzielnicy gościu tym razem próbował ? To ważne dla mnie osobiście i kilkudziesięciu innych oszukanych osób. Ostatni numer "na wynajęcie mieszkania" - według swojego stałego scenariusza - wywinął właścicielom mieszkania na Pomorskiej w Gdyni (oszukał właścicieli na kasę, złożył fałszywe doniesienia na policji, w skarbówce, nasłał im inspekcję sanitarną, sanepid, itp).
Kontakt do mnie : docent585@wp.pl
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przed kilkoma dniami ten cwaniaczek chciał z kolei wynająć mieszkanie na Witominie (ul. Narcyzowa). Może i dałbym się nabrać ale jak zaczął opowiadać jakieś historie rodem z Matrixa (rzekomo z jego życia wzięte), to zajrzałem do neta no i sprawa się rypła. Ale gościu naprawdę ma tupet, bo jeszcze mnie zbeształ na koniec, że on mi tu prawdę mówi a ja w "internetowe bzdury wierzę".
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Zdzichu to chyba jakiś chuligan niezłomny :-)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

A pan Zdzichu sprowadził się dzisiaj na Demptowo (okolice numeru 66 na ul. Deptowskiej). Czyli jakaś kolejna nieświadoma zagrożenia poważnymi kłopotami osoba wynajęła mu lokal.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Demptowska 93.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co za gość z pana Zdzicha - na sprawy karne, gdzie jest oskarżonym się nie stawia ale na na cywilne, gdzie pozywa swoje ofiary o grube miliony, jeździ nawet do stolicy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aktualnie gość przypomniał sobie o swoich dawnych ofiarach i nęka je od nowa swoimi niedorzecznymi, składanymi w sądach pozwami/wnioskami . Z zemsty próbuje wznawiać sprawy z 2015/16 roku, tak, żeby ofiary przypadkiem o nim nie zapomniały. Jak się okazuje, w ten sposób przez długie lata można bezkarnie nękać ludzi i przy okazji paraliżować pracę sądów. Na Zdzisław po prostu nie ma mocnych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdzicho znowu w pudle, więc jest bezpiecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry