Widok

Uwaga na oszusta

ulakielar@interia.pl Urszula Kielar
Oferuje prawie za darmo laptopy sony vaio - nie dajcie się nabrać bo stracicie kasę.

ulakielar@interia.pl - proszę wpisać ten adres w wyszukiwarkę google
Jaka by to nie była prężna firma to nie jest w stanie na terenie całej polski sprzedawać po 10 - 20 lapków w cenie 20 zł za sztukę.
Zero w tym ekonmi no a poza tym zrobiła by to raczej na OLX lub ALLEGRO a nie na serwisach lokalnych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stop oszustom

To taka zasłona dymna. Wstawiane w rubrykach za darmo za przysłowiową cegiełkę 20 zł za sztukę. Lapki mają pochodzić niby ze szkoły dla dorosłych czy coś takiego. Co miasto to inna wersja. Miasta kture znalazłam a w których były zamieszczane te ogłoszenia to : Trójmiasto, Płock,Kutno,Limanowa,Turek,Łęczyca,Konin,Gniezno. Dalej nie chciało mi się szukać ale podejrzewam że jest tego o wiele więcej. Ustałiłam że ma konto w mbank o nr 67114020040000340275193490 i mam kontakt z czterema osobami oszukanymi przez tego osobnika oraz to że nie jest to pierwsza odsłona łatwego zarobku tego osobnika.
Wiem może trochę mnie poniosło ale wnerwia mnie to że ludzie są tak naiwni ale jeszcze bardziej wnerwia mnie podłość drugich.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja też zostałam oszukana na wózek dla dziecka za 40 zł tylko opłata kuriera na niby nazwisko KOTERSKA MONIKA Z ELBLĄGA nr. konta ten sam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tez zostalam oszukana naciuszki mi podawala miejscowisc tczew i imie jej to Marta Koterska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zostalam oszuka przez tą osobę. Oferowała ubranka dziecięce, przełamał na konto pieniądze na przesyłkę :( Pani ogłaszają się ze jest z Olsztynka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o kontakt w tejze sprawie na adres kate.1208@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam to samo z ubrankami dla dziecka... Nikt ktp szuka ubranek za darmo nie ma kupy kasy i 35zł za przesyłkę to dla niego bardzo dużo. Nazwisko inne ale nr konta ten sam. Dzwoniłam już na policję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też zostałam w ten sam sposób oszukana. Juto idę na policję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez została oszukana na ubranka za darmo od niejakiej Martyny Ibrom z Elbląga ten sam numer konta osoba ta kładła nacisk na to aby wysłać jeszcze tego samego dnia pieniądze za przesyłkę 20 zł usprawiedliwiając się tym ze gdzieś wyjeżdża..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja tez zostalam oszuzkana przez ten nr konta. Mi podawala nazwisko Koterska Marta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylu ludzi juz oszukanych a policja nadal nic z tym nie zrobiła i ta osoba dalej oszukuje wspolczuje tym ludziom co zostali ofiarami tego nieudacznika który nie potrafi uczciwie zarobić pieniędzy tylko okrada ludzi którzy ciężko na to pracują.. Gdzie tu sprawiedliwosc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też zostałam oszukana przez tą osobę niby ubranka za darmo a 30zł za wysyłkę przelałam. Konto to samo mi się przedstawiła beata kura
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też nalegała żeby zrobić szybko przelew bo wychodzi i mogłaby od razu nadać paczkę. Nie byłam z tym na policji bo nie wierzę że coś to da . Pewnie jeśli było by więcej zgłoszeń to wzięli by się za to
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dorisdoris3@interia.pl
67114020040000340275193490
na nazwisko Dorota Kamieńska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta osoba dziś wstawiła ogłoszenie o o oddaniu wózka 3w1 to dziś nie jaki Bogdan Krawczuk i ten sam numer konta. Tak nie może być ilu ludzi się jeszcze nabierze na te oddam za darmo. A policja nic nie robi z tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś znów na olx było wystawione kilka ogłoszeń z tym numerem konta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Bardzo proszę o podanie numeru sprawy przeciwko tej oszustce i w jakiej Komendzie lub Prokuraturze jest prowadzona. Będzie można dołączyć swoje zawiadomienie do tamtejszej sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga na oszusta

Z tego co się orientuję to chyba nikt nic z tym nie zrobił,tylko w jedności siła. Jeżeli nic z tym nie zrobimy będzie dalej bezkarnie oszukiwała lub oszukiwał (znam co najmniej 6 adresów 4żeńskie i 2męskie) inne osoby.
Jeśli nie chcesz uchodzić za leszcza którego można bezkarnie rolować napisz do mnie na ; oszukaniprzez@interia.pl tylko w grupie coś znaczymy.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry