Widok

Uwaga na stronę bezpiecznyprzewijak.pl

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Przyjmują zamówienia i zawodowo ich nie realizują. Wrzucam, żeby zostawić ślad w internecie bo nie ma nich zbyt wiele w google i kolejne osoby dają się nabierać. Skontaktowałem się z osobą która robiła im stronę www i potwierdziła,że otrzymuje wiele telefonów w tej sprawie.Sprawę zgłaszam na policję
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie "tato" obaj dobrze wiemy że przewijak dotarł z opóźnieniem o którym "mama" była informowana, napisał pan taki sam post na "wykopie" i widzę że nawet tego samego dnia. przy zamówieniu informowalismy telefonicznie że z powodu orlopu na przełomie roku będzie realizacja w późniejszym terminie i stad to opóźnienie. Piosze pan tutaj jak i na wykopie anonimowo i przysyła nam maile z linkami do tych wpisów, ale tak sie składa że z anonimowości nic nie wyszło bo obaj wiemy o kogo chodzi. Za opóźnienie przeprosiliśmy mimo wczesniejszego informowania o nim, ale skoro to nie wystarczy to robimy to ponownie.
Przepraszamy za opóźnienie i pozdrawiamy.
Kamil
Bezpiecznyprzewijak.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam Panie Kamilu,

widzę, że tylko tutaj możliwy jest z Panem kontakt, bo telefony nie są przez Pana odbierane i na maile odpowiedzi też nie ma. Czekam na realizację od 16 lutego, czyli grubo ponad regulaminowy czas na wysyłkę. Jeśli jest Pan taki uczciwy jak Pan to opisuje, proszę o informację co z moim zamówieniem nr 424.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze jedno - tak się skałada, że pan kłamie mówiąc iż osoba która robiła nam stronę otrzymuje wiele takich telefonów ponieważ sprawdziłem tę informację i jest to kłamstwo - tak na marginesie jest to nasz przesympatyczny kolega, który nie ma przed nami żadnych tajemnic, ale internet wszystko przyjme. Pozdrawiam jeszcze raz.
Kamil
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
aaa i jeszcze jedno - jeśli nie otrzymam zamówionego towaru lub zwrotu pieniędzy idę na policję i dopilnuję, żeby strona została zamknięta. Sama pracuję w branży e-commerce i tym bardziej boli mnie, że zostałam zrobiona w balona przez "swoich".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem niezadowolona z obsługi. Zamowiony towar w końcu doszedl z duzym opóźnieniem. Po drodze było kilka głupich wymówek i tłumaczeń. Mamy, którym zbliża się termin porodu nie powinny współpracować z tą firmą. Ja najadlam się tylko stresu i przez to źle sie później czułam. Jeśli chodzi o produkt to jest ok. Nic wiecej nie dodam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Kasia z ZAKOPANEGO na portalu dla trojmiasta :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie dlatego, Sherlocku, ze wpisała w wyszkiwarkę nazwę firmy i wykoczył jej ten wątek... jak można internetu nie ogarniać?;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez zostałam oszukana przez tych ludzi. Jak można kłamać że przesyłka zginęla w trakcie wysyłki a pózniej w dalszym ciągu ciągnąc to kłamstwo do dnia dzisiejszego. Proszę o zwrot pieniędzy. Zamówienie złozone 08.02.2015r termin porodu mam na za tydzień a przez tych oszustów zostałam bez przewijaka. Jeżeli nie dostane jakiej kolwiek informacji zgłaszam sprawe na policję bo to całkowite przegięcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wątek kontynuowany pod adresem: http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=667910&c=1&k=85#post11842705
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry