Widok

Uwaga na szczepienia dzieci

To, co przeżyłam w tej przychodni w poradni dzieci zdrowych to horror i nadaje się na artykuł reportażu- począwszy od braku jakiejkolwiek informacji kto i kiedy wchodzi, skończywszy na obsłudze. Pani doktor przyjmuje przy otwartych drzwiach, gdzie jest ciągły przeciąg i zero ogrzewania- o zmianie papierowego ręcznika na przewijaku nie wspomnę. Nie potrafi nawet umyć rąk zanim zacznie badać dziecko. Pielęgniarka biega w ciągłym chaosie i przed ważeniem każe kłaść własną pieluchę, bo najwyraźniej ma za daleko do stojaka z ręcznikami papierowymi, który znajduje się na końcu gabinetu. Pomimo tego, że w międzyczasie liczy pieniądze za szczepienia i przewija jej się przez ręce kilka noworodków, do nagiego dziecka podchodzi również bez uprzedniego mycia rąk. Pomimo spazmatycznego płaczu dziecka, zamiast zabrać się za szczepienie ważniejsze jest liczenie banknotów, bo ponoć taka jest procedura (każdego traktują inaczej i na swój sposób). Jeden wielki syf i malaria, na koniec głupkowaty komentarz: ale państwa dziecko jest histeryczne. Zero informacji o skutkach ubocznych i możliwych sytuacjach po szczepieniu- zarówno od pseudo lekarza, jak i pseudo pielęgniarki. Komuna to za mało.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,ja naleze do tej przychodni i chodze z trojka swoich dzieci .Fakt sa lekarze i lekarze .Ja akurat naleze do bardzzo dobrego i bardzo go polecam kazdej mamie a mianowicie jest nim Dr.Andrzej Turski .On ma bardzo dobre podejscie do dzieci i jest przez nie takze lubiany ,przynajmniej moje dzieci bardzo go lubia i nie obawiam sie kazdrazowej wizyty ze dziecko bedzie plakalo .Porozmawia z dzieckim,poda reke ....co tu bede sie duzo rozpisywac ,jest to lekarz z powolania :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry