Widok

Uwaga na tych "fachowców" !!!

Uwaga na tych speców od kominków

http://www.olx.pl/i2/oferta/montaz-kominkow-CID619-IDhb10J.html#:80e5c0f7fa

Po montażu kominka pkazało się że cięli rury kominkowe wewnątrz mieszkania i gorące opiłki wtopiły się w szybę okna balkonowego. Oczywiście "fachowcy" nie przyznali się twierdząc że to niemożliwe bo cięli rury w ogrodzie. Próbowali zrzucić winę na szpachlarzy że to niby oni cięli profile i stąd to uszkodzenie szyby. Ekipa szpachlarzy widziała jak panowie od kominka cięli rury w środku. Kominkowcy mieli pezyjechać aby to wyjaśnić ale brak odzewu.Nie odbierają telefonu nawet. Uważajcie na nich bo nie są godni pozostawienia ich samych w domu.

Za usługę zapłaciłem 2200 a fakturę wysłali na 700.

Michał i Jarek. Obaj jeżdzą bmw - znak rozpoznawczy jakby ktoś się zapomniał i ich chciał zatrudnić
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Donos do skarbówki może trochę Panów utemperuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My wykonywalismy kominek przez firmę Galeria Ognia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Zbyszek wraz z ekipą zajął się wszystkim od podstaw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam również Pana Zbyszka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Galeria ognia jest OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki jest mniej więcej koszt zamontowania takiego kominka chodzi mi tak w przybliżeniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas kominek.narozny z wkladem z.firmy kratka i podniesieniem komina wyszlo ok 9 tys
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oglądałem również narożny z kratka. Widziałem, że sam wkład kosztuje 5 tys. 9 tys. to cena za wkład, podłączenie i wykonanie zabudowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry