Widok

Uwaga na wyłudzaczy szkód z OC

Witam!

Dzisiaj miałem niesamowitego pecha, ponieważ na Podwalu Przedmiejskim uczestniczyłem w karambolu spowodowanym przez kierowcę Szarego VW Golf V o nr rej. GD 9002J. Stanął dęba przed jednym samochodem, kobieta ledwo wyhamowała, druga też, trzeci samochód najechał, a ja czwarty poprawiłem. Ja nie mówię że to nie jest moja wina, jest ponieważ nie zachowałem należytej odległości i nie mam refleksu szachisty i hamulców elektromagnetycznych do asfaltu.

Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, tylko straty materialne, a ten kierowca z premedytacją zatrzymał się dęba przed pierwszym pojazdem i poszedł efekt domina, jak zobaczył co zrobił to rura i uciekł, i to uciekał w szaleńczym tempie. Trudno ja mam szkodę, ale przestrzegam wszystkich, uważajcie bo to nie jest zabawne. Przecież samochodem wozimy dzieci, podróżują kobiety w ciąży. Trzeba uważać na niego, bo naprawdę może doprowadzić do tragedii i jakiejś traumy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Piszesz że, gość zatrzymał się przed innym autem i masz do niego pretensje i czelność obsmarowywać go w necie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

ale ty jesteś idiotą... Prosta droga, zero przeszkód (skrzyżowanie, przejście dla pieszych) i samochód staje dęba... Czy to jest normalne zachowanie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może akurat muchę przepuszczał? Czemu chcesz zabraniać komuś prawa do zatrzymywania się?
Coś mogło mu spaść w aucie, chciał odebrać telefon itp itd. Miał potrzebę to się zatrzymał.
Samochody też nie stają w miejscu, więc nie mógł stanąć "dęba".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

z twojego opisu to wynika że co najwyżej to się zagapił i ostro przyhamował przed innym, a to że odjechał to normalne, każdy by tak zrobił - po co wdawać się w niepotrzebną dyskusję z sfrustrowanymi uczestnikami, którzy nie zachowali należytego odstępu i będą szukać winowajcy wśród wszystkich w pobliżu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak tak, wyprzedzasz prawym pasem do skrętu w prawo, wjeżdżasz na lewy i stajesz dęba to jest to normalne zachowanie i kulturalne wobec innych. Rób tak dalej a może będziesz musiał odwiedzić protetyka, bo do stomatologa to nie będziesz miał z czym chodzić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@....a ten kierowca z premedytacją zatrzymał się dęba przed pierwszym pojazdem....

weź chłopie zanim zaczniesz coś opisywać na forum zastanów się jak to zrobić w sposób zrozumiały , a nie szczekasz , a i tak nikt nie rozumie o co ci chodzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pardonne moi... ale co do ch.. ma wspólnego wyłudzenie OC z gościem, który nagle przyhamował a potem odjechał?
Z opisu wynika, że Tadek z szarego golfa (VIN WV***************6580) zdarzenia szkód żadnych nie poniósł, jedynie jego "następcy".
Czyli co? Zmowa kilku kierowców? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wyludzacze teraz sprawdzają po nr rej.W funduszu gdzie auto ma oc a następnie zgłaszają fikcyjne szkody na gębę robiąc tym samym duże problemy nieświadomym niczego ludziom bo szkoda już widnieje w funduszu.miałem taka sytuację.godziny na infolinii ubezpieczalni tłumaczenia na policji ze nie brałem w niczym udziału aż sprawa do sądu Ale na razie cisza.widać teraz każdy każdego bez dowodów może zgłosić i to Ty się tłumacz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wystarczy mała kamera dla własnego komfortu i bezpieczeństwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Foto sroto...o!
Mam na kamerce nagrania takich pierd...ców i nie zamierzam tracić czasu na ocalanie świata.
I nie musi to być auto w ruchu.
Dziś, w centrum, na Korzennej o mało nie rozniosłam gdańskiego bydła! Kmiota starego! Mistrzunia parkowania.
Nie chce mi się żyć pośród takich ludzi!
Jechałam też Armii Krajowej. Nareszcie poprawnie ogarnęli ten rozpiździaj budwlańcy z bożej łaski.

Ps
Rankiem,na przywidzkiej brodaty okularnik smsował, jadąc 40/h wężykiem.
W myślach pakowałam mu telefon w d...ę i prałam po pysku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

lukrecja jesteś nerwowa, przesiądź się na MPK
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

wątpię byś miał(a) choć minimum mojego spokoju

Ps
Fakt, mierzi mnie spowolnione i pępkowotegoświata myślenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pisz po polsku a nie po kaszubsku, bo nijak nie można zrozumieć kołatających się w twojej głowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem Kaszubką...

Ps
...kołatających się CZEGO?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

...myśli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tu czegoś nie rozumiem ? Temat ,, Uwaga na wyłudzacza szkód z oc " Ale gość uciekł ?..?? To jaki to ma związek z wyłudzeniem ? odszkodowania przecież nie otrzyma, mimo że mu się należy w świetle przepisów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry