Widok

Uwaga !!!

Jeśli chcesz stracić swojego pupila to dr Pikiel i jego drużyna chętnie ci pomoże. Zrobi to szybko i profesjonalnie. Po tzw. rutynowym oczyszczeniu uszu u psa. pies odszedł po tygodniu. Nie zajrzał nawet do ucha, tylko jakiejś panience kazal wyczyscić. Tak wyczyściła, ze małozowiny czarne a wewnątrz zapalenie ucha wewnętrznego. Pies dostał wymiotów, oczopląsów i sparaliżowalo go. Do tego poczęstował go Climalgexem 80 mg i to wystarczyło aby psa dobić.
PRZESTRZEGAM I OSTRZEGAM WSZYSTKICH KOCHAJĄCYCH SWOICH PUPILI.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pani Jadwiga nigdy nie była w mojej przychodni. To co się działo w trakcie wizyty może znać tylko z opowieści. Wizyta była z powodu wylizywania przez psa stawu nadgarstkowego i niewielkiej kulawizny.
Po badaniu psa i wykonaniu RTG pies otrzymał 5 tabletek Cimalgexu 80
do podania 1 x dz 1 tab ( zgodnie z zaleceniami producenta leku ).
Po zakończeniu badania właściciel poprosił o wyczyszczenie uszu. Ponieważ nie zgłaszał żadnych uwag wykonała to technik weterynarii jako zabieg pielęgnacyjny. W uszach była niewielka ilość wydzieliny.
Z informacji uzyskanych od właściciela wynika, że po ok tygodniu, pies rozchorował się w wyniku czego zakończył życie. Opisane przyczyny śmierci psa są wynikiem interpretacji przez właściciela.
Nie zmienia to faktu, że jest mi i moim pracownikom przykro z powodu śmierci ulubionego psa znajomego Pani Jadwigi. Rozważamy też wystąpienie na drogę prawną w związku z bezpodstawnym szkalowaniem mojej praktyki.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry