Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawsze Zadowoleni Firma ta już od dwóch lat nas obsługuje i wszystkie usługi są wykonywane...
~K.M. Serwis
0

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 maja 2017

Bardzo polecam. Szybko, tanio i dobrze. Pan Patryk jest uprzejmy, bardzo dobrze zna się na tym co robi i widać, że...
~Daniel
0

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 kwietnia 2017

VanFisk na 100% VanFisk - pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta i jego...
~Adrian B
1

dodano: 30 czerwca 2015

GORACO POLECAM I ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA... Witam , goraco polecam i zapraszam do korzystania.Profesjonalne...
~AGA I MARCIN
0

dodano: 23 kwietnia 2017

polecam Gorąco polecam firma profesjonalna pan Patryk naprawia komputery w mojej...
~sylwia
0

dodano: 13 kwietnia 2017

Solidna,profesjonalna firma Gorąco polecam firmę za bardzo dobrze wykonaną naprawę...
~Kasia
0

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 31 marca 2017

odzyskiwanie danych Bardzo gorąco polecam :) dane z uszkodzonego dysku zewnętrznego odzyskane w...
~Justyna Bartoszek
0

dodano: 20 marca 2017

PC-Gorąco polecam ! Całość usług na najwyższym poziomie. Czas realizacji zgodny z obiecanym przez...
~Paweł
0

dodano: 16 marca 2017

polecam Biorąc pod uwagę serwis i wiedzę p. Patryk reprezentuje najwyższy poziom....
~ronii
0

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2017

naprawa komputera Spokojnie mogę polecić, usługa kompleksowa i szybka.
~Iv
0

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 lutego 2017

~Aleksander
0

dodano: 28 stycznia 2017

Serdecznie POLECAM! Szybka, profesjonalna obsługa. Jestem niesamowicie zadowolona z oferowanych...
~Monika
0

dodano: 16 stycznia 2017

Znakomity sprzętowiec i wyjątkowo życzliwy człowiek Pan Patryk w ciągu kilku minut poradził sobie z blokadą, której nie usunęły...
~Zadowolony klient
0

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 24 listopada 2016

wszystko super bez zarzutu, profeesjonalista Polecam, szybka i profesjonalna realizacja :-)
~Agnieszka
0

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 października 2016

PROFESJONALIZM Ludzie ! Przez 16 lat miałem różnych - jeśli zachodziła taka potrzeba -...
~Tomasz
0

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 września 2016

Profesjonalna i szybka pomoc Korzystałam z usług firmy VanFisk po raz pierwszy i jestem pod ogromnym...
~Anna
0

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 29 lipca 2016

znakomita, solidna firma!!!! :) Szybka pomoc, profesjonalizm w pełnej krasie, coś naknocisz - oni szybko...
~natalia
0

ostatnia odp. 12 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2016

Profesjonalizm w pełnej krasie. Korzystałem z usługi optymalizacji laptopa, co zostało wykonane w terminie, a...
~Kamil Lewandowski
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 maja 2016

Polecam Kolejny raz miałam okazję korzystać z usług VanFisk. Za pierwszym razem mój...
~Renia
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2016

Numer 1 na Pomorzu Najlepszy fachowiec od komputerów. Zawsze miła i szybka obsługa. Baaaardzo...
~Stefania
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry