Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warto! wątek zamknięty Serdecznie polecam pana Patryka. Usługa ekspresowa, optymalizacja komputera...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2018

Dobry Informatyk wątek zamknięty Gość wie co robi ,szybko uprał sie z problemem Gorąco Polecam :)
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Polecam tego specjaliste wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam, szybko, dokładnie i korzystnie...
~Filip O
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Naprawa laptopa wątek zamknięty Polecam usługi serwisowe ! bardzo szybka odpowiedź co i jak ;) szybka...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Polecam ;) wątek zamknięty Bardzo szybka naprawa. Komputer śmiga nawet lepiej niż świeżo po zakupie.;)...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Serwis na odległość wątek zamknięty Jestem zdumiony działaniem firmy vanfisk. Otrzymałem namiary od firmy...
~RafałWaWa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Firma na medal! wątek zamknięty Korzystamy z usług VanFisk już od półtora roku. Udało nam się w międzyczasie...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Naprawdę dobry wątek zamknięty Pan Patryk serwisował mi trzy komputery, wszystkie pięknie odmulone, działają...
~Piotr z serwisu obok
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Polecam wątek zamknięty Z Panem Patrykiem współpracujemy od około 5 lat. Kreatywność godna polecenia...
~e-kajakowo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2017

VanFisk wątek zamknięty Patryk jest the best,szybki,dokładny,bystry i bardzo,bardzo tani,serdecznie...
~krzysiek11
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Zawsze Zadowoleni wątek zamknięty Firma ta już od dwóch lat nas obsługuje i wszystkie usługi są wykonywane...
~K.M. Serwis
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Bardzo polecam. Szybko, tanio i dobrze. wątek zamknięty Pan Patryk jest uprzejmy, bardzo dobrze zna się na tym co robi i widać, że...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

VanFisk na 100% wątek zamknięty VanFisk - pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta i jego...
~Adrian B
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

GORACO POLECAM I ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA... wątek zamknięty Witam , goraco polecam i zapraszam do korzystania.Profesjonalne...
~AGA I MARCIN
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

polecam wątek zamknięty Gorąco polecam firma profesjonalna pan Patryk naprawia komputery w mojej...
~sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Solidna,profesjonalna firma wątek zamknięty Gorąco polecam firmę za bardzo dobrze wykonaną naprawę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

odzyskiwanie danych wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam :) dane z uszkodzonego dysku zewnętrznego odzyskane w...
~Justyna Bartoszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

PC-Gorąco polecam ! wątek zamknięty Całość usług na najwyższym poziomie. Czas realizacji zgodny z obiecanym przez...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

polecam wątek zamknięty Biorąc pod uwagę serwis i wiedzę p. Patryk reprezentuje najwyższy poziom....
~ronii
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

naprawa komputera wątek zamknięty Spokojnie mogę polecić, usługa kompleksowa i szybka.
~Iv
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry