Widok

Vectra - konsultant telefoniczny

Redłowo Temat dostępny też na forum:
Witam, pracuje ktoś w Vectrze jako konsultant telefoniczny. Dają 10 brutto. Trochę słabo. :( Jak tam się pracuje? Nie mogę znaleźć pracy pomimo wykształcenia i doświadczenia. Mam długi. Ale te 10 brutto nie powala :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
10 zł brutto za godzinę pracy to wyzysk i rozbój w biały dzień.
Za oferowanie takich stawek (zwłaszcza w Trójmieście) powinna być szubienica.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
w maku dostaniesz od 10 do 12 brutto...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrezygnowałam. Ostrzegam przed nimi. Na szkoleniu zero informacji o warunkach pracy. Umowa dopiero po teście, który "jak pójdzie dobrze, to wtedy zobaczymy". Po teście dwa tygodnie szkolenia podpieczona do konsultanta... ale ile godzin, jedna wielka niewiadoma. I jak tu liczyć na normalne wynagrodzenie? :/ I zero jakichkolwiek dodatków, ani premii przez 4 miesiące. Taka wielka firma, a pracowników ma gdzieś, niech tyrają na słuchawce po 8 godzin dziennie bez szans na umowę o pracę. Ta tylko dla niepełnosprawnych...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpieczona ;)
Przepraszam. "podłączona" oczywiście
Podczepiają pod słuchawki do konsultanta i tak słuchasz rozmów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestrzegam przed nimi.
Kiedyś tam pracowałam - powiedziałam jedno zdanie za dużo - miałam własne zdanie i nie podobało się to przełożonej - dziewczynie, która myślała, że zajmuje już nie wiadomo jakie stanowisko, a robiła to co inni - tylko zwracała uwagę innym, że za wolno pracują.
Firma oszukuje - byłam świadkiem i wyzyskuje - znam ją od wewnątrz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pozdrawiam osiedlową sieć ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już lepiej zgłoś się do Transcom na ul. Kołobrzeska 32C w Gdańsku, tam masz 10zł NETTO i prowizję w zależności od projektu (sprzedaż lub obsługa klienta).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
10 netto aha - w ogłoszeniu potem 7 zł i ciągłe powtarzanie, że za miesiąc będzie więcej, że za 3 będzie umowa o pracę. Wszystkie projekty dla roboli z ulicy to sprzedaż, przedłużanie umów i back off dla znajomych. Automat ustawiony na 10 s. bo niema kim robić wieczne kolejki i oprki od teamów siedzących na allegro lub innych durnych stronach - wyłażących z boxów tylko po to by pogonić swoich murzynów.
Jest tu fajny temat o wiecznych poszukiwaczach roboli obie firmy tam są... wiec odpowiedź nasuwa się sama... btw chyba ten MC czy inny fast food to chyba lepsze rozwiązanie tam przynajmniej dostajesz w twarz um. o pracę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

do góry