Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
stanislaw - ocena Bardzo dobra szkoła, zdałem C i później C+E za pierwszym razem, instruktor...
~stanislaw
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 lutego 2024

Arkadiusz - opinia Wszystkie kategorie z nimi zrobiłem. Pełna profeska
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Pawel - opinia Super bardzo polecam. Szybki kurs, odpowiednie podejscie do kursanta. Zdane...
~Pawel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Natalia - opinia Z czystym sumieniem polecam Pania Edytę. Jazda z taką instruktorka była sama...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 kwietnia 2022

piotr g. - opinia wątek zamknięty Super przeszkolenie i przygotowanie do egzaminu. Pan Szymon godny polecenia w...
~piotr g.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Powoli i do przodu, trzeba w końcu rozszerzyć swoje klasyfikacje zawodowe....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

G - opinia wątek zamknięty Polecam osk vektra, od samego początku do końca kursu pełen profesjonalizm i...
~G
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Kat. D Serdecznie polecam instruktora p. Ryszarda. To cudowny, ciepły...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam !!! W szczególności instruktora - Pana Szymona (kat. C i...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2021

Roman K. - opinia wątek zamknięty kategoria C oraz C+E, instruktor Szymon - bardzo ale to bardzo polecam. sama...
~Roman K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

PiotrSeb - opinia wątek zamknięty Chciałabym serdecznie polecić szkołę jazdy vektra z Gdańska oraz instruktorów...
~PiotrSeb
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2020

Adam P. (kat. C i C+E) - opinia wątek zamknięty Kat. C i C+E. Przede wszystkim Panowie Szymon Kiedrowski i Mariusz Ostrowski....
~Adam P. (kat. C i C+E)
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Ewelina - opinia wątek zamknięty Moje drugie podejście do tematu po kilku latach przerwy- wybór Vektry...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Jacek Lasocki - opinia wątek zamknięty Kurs kat. D prowadzony w profesjonalny sposób. Począwszy od wszystkich spraw...
~Jacek Lasocki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Nina Alot - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, szczególnie z najlepszego instruktora jakim był...
~Nina Alot
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Oktawian Bielecki - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jaką można sobie wymarzyć. Instruktorzy cierpliwi i bardzo...
~Oktawian Bielecki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Na kurs w OSK Vektra trafiłem z Unijnego projektu i był to kurs kat. „D”. Na...
~Krystian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Szymon Okuń - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim ten jakże profesjonalny Ośrodek Szkolenia...
~Szymon Okuń
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Polecam !! wątek zamknięty Polecam Szymona!! KAT A zdana za pierwszym razem mówi sama za siebie....
~Tatiana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

Łukasz z Lublina - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Najlepsza szkoła jazdy do jakiej chodziłem. Wszystko...
~Łukasz z Lublina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
186

postów

175

wątków

do góry