Sex Shop Venus

Sexshopy

Gdańsk, Jana Heweliusza 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kasia80 - opinia wątek zamknięty Bardzo miła przesympatyczna obsługa, sklep niewielki ale dobrze wyposażony....
~kasia80
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Obsluga perfekt :-) wątek zamknięty Bardzo mila obsluga....mila pani bez skrepowania doradzila i pomogla znalezc...
~Rafal
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2018

primitywna obsługa wątek zamknięty witam! Chciałbym przestrzec przed tym sex shopem i niezbyt rozgarniętymi...
~S
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Super profesjonalna obsługa wątek zamknięty Obsługa w tym sklepie w pełni profesjonalna dobrze doradziła zakup bez...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Brawo dla obslugi wątek zamknięty Pierwszy raz w sex shopie nie czułem sie skrępowany. Obsługa rewelacyjna ,...
~zibi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

POLECAM!!!!! wątek zamknięty Jestem miło zaskoczony obsługa w sklepie przy Starym Miescie w Gdańsku.Gdybym...
~MarekWawa
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2012

Polecam szczerze!!! wątek zamknięty Pochodzę z województwa lubuskiego i będąc często na Pomorzu znalazłam sklep...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Ocena 5 wątek zamknięty Bardzo miła obsługa,polecam wszystkim,którzy nie mają odwagi wejść ...panie...
~Arek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła i pomocna obsługa na Heweliusza. Niestety mój zakup był wadliwy i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

Bez Wstydu wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa w sklepie Venus na Heweliusza w Gdańsku....
~Anyszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

POLECAM!!! wątek zamknięty Przyznam szczerze - z czystym sercem mogę polecić wszystkim kobietkom ten...
~Anka35
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

obsluga koszmar! wątek zamknięty Najbardziej nie przyjemna obsluga (..)!wstyd.Z dobrych stron to jeden z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

POLECAM!!!!!!!!! wątek zamknięty Wszystkim gorąco polecam sklepy Venus.Ja akurat byłam klientka w sklepie na...
~nikolka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Dotyczy sklepu internetowego VENUS wątek zamknięty Chciałem kupić żonie bieliznę na Walentynki. Więc 7 lutego zamówiłem, 8...
~niezadowolony33
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

BRAK SŁÓW wątek zamknięty BYLEM NIEDAWNO W SLEPIE I JESTEM ZSZOKOWANY ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH MOZNA...
~ZNIESMACZONY
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

jaki klient taka obsługa wątek zamknięty Staram się dość regularnie odwiedzać ten sklep i mam pozytywne zdanie na...
~pomorzanka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

beznadzieja wątek zamknięty tak się zastanawiam, dlaczego dobre opinie o tym sklepie wystawiają same...
~zdziwiona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lutego 2011

SUPER! REWELACJA! NAJWYŻSZY POZIOM!!! wątek zamknięty Tak się złozyło, ze byłam akurat świadkiem tego zdarzenia w sklepie VENUS i...
~Singielka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Miła obsługa i super bielizna dla Studia Pro-Masaż z Gdańska wątek zamknięty Czytaliśmy opini Pana który kupował bielizne dla żony. Jak my kupowałyśmy...
~Ania PRO MASAŻ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry