Widok

Victoria, Małkowo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny ponawiam wątek, napiszcie (szczególnie Hatari i Karlosik bo mamy tydzień po tygodniu Wesela)jak u Was z ceną za menu, kiedy podpisujecie umowę, bo ja nie wiem kiedy się wybrać.Kierowniczka wspominała, że ustalanie menu to na początku maja (wesele mam 30 maja), ale jak dla mnie to trochę późno. Aaaaa i piszcie jak macie stoły ustawienie, czy mogę być przysunięte do parkietu bliżej, a nie skrócone bo ja się jej o to pytałam, ale jak teraz pomyślę nad odpowiedzią ta sama nie wiem jak to miało wyglądać;)
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej przepraszam że tak późno odpisuję, ale jakoś tak czas mi ucieka między palcami ;-) na nic czasu nie mam ;-) ale do tematu... Jeżeli chodzi o umowę to kierownica mi tez wspomniała, że mam przyjechac dopiero na początku maja ,ale postanowiłam że umówię się na połowę kwietnia żeby sprawę lokalu mieć załatwiona jeszcze przed długim weekendem :-) Cenę ustalilam wstępnie na 140 zł za osobę , z przewidywaną podwyżką o 10 zł za osobę. Ja nie pytałam o stoły , ale chyba zdecydowałabym sie na przysunięcie ich bliżej parkietu - co jest dobre m.in ze względu na wiekszy kontakt z orkiestra a po drugie będziesz dalej od palarni ;-)
Ja zastanawiam się 'nad' ciastami - bladego pojęcia nie mam ile ich zamówić i jak duży ma być tort ? Jak to u was wygląda? I druga rzecz- czy dekorujecie kościół ? Możecie kogoś polecić?
Pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam odnośnie dekoracji proszę o kontakt i podanie w jakim Kościele
slubnedekoracje@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry