Widok

Villa Mirador

Orłowo Temat dostępny też na forum:
Villa Mirador powstała w prestiżowej dzielnicy Gdyni, w Orłowie. Okolica jest spokojna - zabudowana domami jednorodzinnymi i niewielkimi budynkami wielorodzinnymi. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, takich jak Trójmiejski Park Krajobrazowy czy Klif i Molo Orłowskie zapewniają dodatkowy komfort. Lokalizację cechuje brak punktów usługowych w bezpośrednim sąsiedztwie, a jednocześnie rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa w niedalekiej okolicy (pobliski pasaż handlowy czy popularne ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coś słabo im idzie ta budowa.

Mieszkam naprzeciw i widzę , ze roboty budowlane prowadzone są systemem gospodarczym. Jesli w ogóle skończą to chyba już w następnym dziesięcioleciu. Radze uważać.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 8

Fajna oferta

Oferta fajna i przystępne ceny jak na Orłowo. Lokalizacja super!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 16

Interesowałem się tymi mieszkaniami, ale to co znalazłem

na temat wykonawcy firmy Kessel z Gdyni, sprawiło że zrezygnowałem... życze powodzenia kupującym.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też myślałem o zakupie tu mieszkania T33 fajnie to opracowali , ale grzebią się strasznie niby I kwartał 21015 , a prawie nic nie ma , wykonawca firma Kessel ponoć nie płaci wykonawcą , a deweloper hmm ... też otarła się o syndyka masy up. wiec wpłacanie kasy zanim nie będzie w stanie surowym zamknietym - ryzykowne
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 9

w której części

W której części Inżynierskiej znajduje się ta kamienica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś ma jakieś aktualne informacje o tej inwestycji ? Warto ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

nie warto

do czasu, aż to zbudują i co ważniejsze - dopuszczą im to do użytkowania. Jak już to wszystko będą posiadać to wtedy warto sprawdzić hipotekę, bo sposób w jaki prowadzony jest ten biznes daje wiele do myślenia. Myślę o prędkości budowania jak i opiniach o firmie wykonawczej. Co zabawne zdjęli ze strony inwestycji informacje o postępie prac....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

ciekawa oferta, fajne miejsce

fajne miejsce, spokojna okolica, ale wszędzie blisko, zaraz obok Klif, też się zastanawiam nad kupnem, nie przeraża mnie firma budująca,
mam mieszkanie w kamienicy Sopocie, którą też budowała ta sama firma, oddany budynek bardzo ładny, z zagospodarowaną zielenią wokół, na pewno wyróżnia się wśród szarej zabudowy wokół, wynajmuję to mieszkanie i cieszy się dużym powodzeniem, widziałam wizualizację i myślę że tutaj będzie podobnie,
Opinie chyba piszą jacyś ....zazdrośni?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 31

A jakieś minusy ? Termin realizacji ? Chyba pracuje Pani w firmie Kessel ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

słabe

1) wjazd na inzynierska z centrum to porazka, zwlaszcza w godzinach szczytu
2) niby orlowo, ale za torami... same domki, stare, nie oszukujcie sie ze w gdyni ludzie pala w takich domkach gazem..., zimą nie przewietrzycie mieszkania..
3) niby wszystko blisko ale do komunikacji nachodzic sie trzeba..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dużo lepiej mieszkać przy Orłowskiej ale wiadomo - inne ceny. Skoro tu jest taniej to muszą byc jakies minusy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konstrukcja jest bardzo zła, a ludzie z Kessel są prawdopodobnie najmniej zawodowe osób. Konstrukcja została opóźniona ponad 18 miesięcy i teraz nadal nie skończony. Wiele rzeczy nie działają. Developper nie odpowiada i jest bardzo incompetant.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to fajna oferta

Niestety firma która buduje to inwestycje nie płaci podwykonawcom dla tego też mają opóźnienia w skończeniu ,kiedyś skończą jak zmienia wykonawcę a inwestor to kolega pana jacka a pan Jacek jest zastępcą prezesa w mb development wiec n
Wszystko do jednej kasy a na koniec zgarna kasę i wyjadą w pi*du a ludzie zostaną ręka w nocniku odradzam zakupu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo coś z ta budowa

Słyszałem ze budynek nie ma odbioru, wiadomo z jakich przyczyn ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

?

Jak sie mieszka?
Jak z akustyka W tych mieszkaniach?
Zastanawiam sie nad kupnem
Dziekuje za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry