Widok

Villa Monaco

Willa Monaco Temat dostępny też na forum:
Kamienna Góra to jedna z najbardziej prestiżowych i najstarszych dzielnic w Gdyni. Tu, przy urokliwej uliczce powstała Willa Monaco.

Trzykondygnacyjny, kameralny budynek wyposażony został w system inteligentnego domu, który troszczy się o bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców. Standard wykończenia budynku i poszczególnych lokali przewiduje wykorzystanie materiałów wysokiej jakości (m.in. ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

przecież w rzeczywistości ten budynek nie jest wykończony...

przecież w rzeczywistości ten budynek nie jest wykończony, nie mówiąc już o ulicy, która jest gruntowa i w fatalnym stanie....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

i z żelbetu !!!! porażka

mieszkania po milion a budynek z żelbetu !!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nareszcie doczekaliśmy się czasu, gdy właściciele nieruchomości proszą się o zakup mieszkań.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

pomyśl

a może im po prostu nie zależy na sprzedaży, nie zauważyłem, żeby się jakoś reklamowali z tą inwestycją?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

budynek, który stoi nieogrzewany od 5-6 lat pewnie już ma grzyba w scianach

dziwne.... niby dwa mieszkania kupione, a budynek od 3 lat nie ruszony.... ee.... sciema jakaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A może maą jakies problemy, że to spzredać

Tak się zastanawiam, ten budynek stoi chyba już z 3 lata, mieszkania jak na ta lokalizację nie są mega drogie ( ok. 10 tys./m2) więc o co chodzi ? Może mają problemy formalne... kupili to od ś.p. Mielewczyka.... wiec może jest cos nie tak....
naprawdę dziwne....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przeciwnie..interesowałem się tą inwestycją

Tam są tylko 4 mieszkania, z czego dwa są sprzedane, znam firmę i wszystko z ta inwestycja jest ok, widocznie właścicielowi nie zależy na sprzedaży, zreszta też bym się nie speszył, ze sprzedażą takich nieruchomosci w super miejscu, zawsze to sprzedadzą, jeszcze za taka cenę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

dobra dobra, przeciez to generuje tez jakies koszty..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MEGA JAKOŚĆ !!!

Interesowałam się tym budynkiem, to co zobaczyłam w środku to przeszło moje wszelkie oczekiwania. Ten budynek to kosmos, kamienie, drewno, przeszklenia,drzwi na dotyk, taka jakość, mieszkania są już wykańczane przez właścicieli. Niestety mieszkanie, które mnie interesowało już jest sprzedane:( i dodam, że formalnie jest z nim wszystko w porządku...właściciele chyba budują to dla hobby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry