Widok

W co się ubrać na Sylwestra - doradźcie proszę.

Sylwester Temat dostępny też na forum:
wybieramy się na sylwestra do hotelu, ale nie takiego typowego z balem tylko ma być to uroczysta kolacja, a potem o północy powitanie nowego roku przy ognisku, pieczony dzik, grzane wino i nie wiem jakbyście ubrały się na tą uroczystą kolację??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.. Myślę że w zupełności wystarczy jakaś prosta sukienka, wysoki but i tyle:) ewentualnie proste eleganckie czarne spodnie, wysokie buty i do tego jakaś lekko błyszcząca bluzka, teraz w sklepach jest sporo takich z brokatem:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Racja! Popieram!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej jakiś dres. Nie będzie szkoda jak się uwędzi przy ognichu :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Szczerze? Chciałabym mieć problem "w co się ubrać". Ale mam inny. "Z kim pójść?" Bo jestem sama jak palec, ale byłabym szczęśliwa, gdyby głowę zawracała mi kwestia ubioru/kreacji. Idziesz z kimś, kto Cię kocha, z kim czujesz się swobodnie? - ubierz się wygodnie. Nie zawracaj sobie tym głowy, bo masz Z KIM. I doceń to. Ja nie doceniłam... :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szczerze? Juz chyba wszystko w modzie bylo. Zeby Cie zauwazono, najlepiej idz nago. Sukces murowany a i problemu z wyborem stroju mniej! ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Moda i uroda

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

do góry