Widok

W jakim banku macie kredyt na mieszkanie?

Rodzina i dziecko Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
W jakim banku macie kredyt na mieszkanie?
i w jakiej walucie?
Bank Zachodni jest drogi, gdzie bedzie taniej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba nie udzielają teraz kredytów walutowych? ale głowy nie dam sobie obciąć :)
Najlepiej najtańszy, a raczej najkorzystniejszy kredyt znaleźć przez SPRAWDZONEGO doradcę. Oferty kredytów co chwilę się zmieniają i to co ludzie mają teraz jest już najczęściej nieaktualne bo bank uruchomił jakąś nową ofertę. doradcy są zawsze na bieżąco.
Ja akurat mam w ING ale nie oznacza to, że kredyt którego potrzebujesz będzie w ich banku dla Ciebie najkorzystniejszy. Każda sytuacja jest indywidualna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam w banku millenium, ale też radze porównac kilka banków, w zależności na czy Ci zależy. Jak dla mnie istotna była mozliwosć wczesniejszej spłaty bez dodatkowych opłat, koszt wyceny nieruchomosci, prowizja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami TRZEBA POROWNAC oferty kiedys bylem na biezaco z ofertami bankow i tak ogolnie PKO- solidnie ale staroswiecko (obsluga i kolejki) PeKaO - jak mercedes dla bogatych Millennium - przescigali sie w ofercie i jak juz wynegocjowalo sie dobre warunki to bylo ok Getin/Dombank/noblebank - totalne oszustwo nic sie nie zgadzalo a sama obsluga zenada innych nie doswiadczylem Sam mialem pod rzad CZTERY kredyty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy kredyt w złotówkach w banku w PKO SA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam bre. Wlasnie mysle jak uciec po tym jak podniesli wszystkie mozliwe oplaty. ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy w millenium- co ważne przy takim długim kredycie ten bank jak masz problemy jakieś z płatnością się dogaduje, co nie można powiedzieć z getin-em od tego trzymaj się z daleka. Co do doradców, to oni są też opłacani ;) lepiej uważać. Swego czasu np. open finance getina polecał wszystkim jako najlepszy bank ta jasne- bo jest jest nim związany, a to paskudny bank-wiem to na swojej skórze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwszy w getinie (dawny metrobank)-nie polecam

drugi w Plusbanku(dawny Invest Bank) - też nie polecam

image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie posiadam nigdzie, mozg został zaprogramowany na zarobienie, oszczędzanie i mam i mieszkanie ale kredytu nie...

TAKA ze mnie patologia ...... zamiast promować pedalstwo, rozwiazlosc i wiare ze będzie lepiej dzięki PO - zarabiam powoli do skutku.... a wy.... macie ciężko!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 20
Księże, dlaczego podpisujesz sie jako sds?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak bym brał kredyt to tylko i wyłącznie w złotówkach:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
innego bys nie dostal hehehehe chyba, ze bedziesz zarabial w danej walucie inaczej tylko zlotowki !

Z bankow polecam ING ! Niskie oprocentowanie maja oferty dla zamozniejszych na 1% !!!! dla sredniakow 1,5-1,8% i dla slabych klientow ok 2%. Generalnie dosyc latwo przyznaja i dosyc szybko !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak mogli podniesc oplaty? koszty kredytu masz zapisane w umowie. Jedynie oprocentowanie sie zmienia ale na razie na nizsze wiec raczej placisz mniej niz wiecej.
Dopiero na polowe 2016 roku przebakiwane jest podniesienie stop procentowych a tym samym oprocentowanie kredytow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam kredyt http://www.andrzej-rozanski.pl/jak-dostac-pozyczke-lub-kredyt/ stała rata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W banku PKO, w złotówkach. Ja jestem zadowolona.
image

zapraszam na stronę:https://www.facebook.com/Torty-i-ciasta-mojej-mamy-1120452748001507/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od kwietnia banki bardziej rygorystycznie oceniaja zdolnosc klientow. Jezeli np w marcu 2015 klient mial zdolnosc na granicy swoich mozliwosci to w kwietniu 2015 juz tej zdolnosci przewaznie nie mial.

Banki wiedza o tym, ze w przyszlym roku (tak zapowiada RPP) zaczna sie podwyzki stop procentowych a to bedzie oznaczalo, ze tanio ( z kredytem) jest teraz a pozniej bedzie drozej.

Czesc bankow przyjmuje od kwietnia/maja zasade, ze do obcnego poziomu WIBORu dodaje 3pp i w ten sposob sprawdza mozliwosci kredytobiorcy.
Jesli masz zbyt niskie zarobki kredytu nie dostaniesz mimo, ze w marcu bylo ok.

To po czesci wyjasnia dlaczego w kwietniu bylo mniej udzielonych kreydytow. Natomiast mniejsza liczba kredytow nie dotyczy wszystkich bankow. Niektore maja prawdziwe oblezenie.

Np niedawno kredyt w ING dla osob ponizej 35 lat zdobyl chyba pierwsze miejsce w rankingu kredytow. Oprocentowanie wynosilo 1,65 teraz 1,7-1,75. Pozostale oprocentowania takze w gore.
Widac, ze mniejszy WIBOR banki rekompensuja sobie wyzsza marza i innymi kosztami.

pozostaje jedna konkluzja; jesli chcesz wziac kredyt bierz teraz, pozniej bedzie tylko drozej.

jesli kupujesz za gotowke, poczekaj 2 lata, moze bedzie taniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kwiecien-miesiacem-stabilizacji-na-rynku-mieszkaniowym-3341305.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W DB dostaliśmy bardzo dobre warunki kilka miesięcy temu. Tak naprawdę koszt kredytu jest najważniejszy ale w tym przypadku nie sposób pominąć jakość obsługi (oddział na Abrahama). Od dnia podpisania umowy (kilka miesięcy temu) do dzisiaj, byłem w oddziale kilkanaście razy, każda drobnostka wymaga 2-3 wizyt - albo brakuje podpisu, albo jakiejś strony, albo coś się zgubiło. Oczywiście zawsze winna jest centrala, natłok pracy albo awaria systemu. Pomijając to, że muszę otworzyć sobie drugie konto w banku gdzie pracują w miarę kompetentni ludzie, warunki kredytu są ok. Kredyt polecam, reszta baaaaaaardzo kiepska ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja brałem pod uwagę dwa banki ING i PKO BP, ale zawsze warto jest przeprowadzić kilka symulacji w różnych instytucjach i wybrać to co się najlepiej opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja myślałam o kredycie MdM w PKO. Znalazłam śliczne mieszkanie pod Gdańskiem na osiedlu Sasankowym - Rotmanka. Do centrum miałabym bliziutko i w końcu wymarzony spokój :) Ścisłe centrum już mnie strasznie męczy, czuję, że się tu duszę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Rotmanka? Toż to dziura, do Gdańska cholernie daleko, korki itp. Już gdzie jak gdzie, ale na Rotmankę to bym się w życiu nie szarpnęła. Wszędzie daleko.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam koleżanke, która z jakieś 8 lat temu kupiła mieszkanie w pruszczu, bo taniej, mniej ludzi a dojazd w parenaście minut i mieszkanie duuuużo tańsze. Po 5 latach powiedziała,że to był największy bląd, stoi co dziennie w korkach a na dojazdy to straciła juz tyle kasy,że sopokojnie miałaby mieszkanie w centrum.
Radze się na prawdę mocno zastanowic
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
autorze, podales bardzo malo danych I twoje pytania sa dosc ogolne. Sam jestem po wzięciu kredytu i mam troche doświadczenia, ale sam bym się nie odważył podjac decyzji o kredycie. Od tego sa dobrzy doradcy finansowi, bo ludzie w banku to roznie zalezy na kogo się trafi. Z gdańska polecam Piotra Witeckiego, który mi własnie doradzał w sprawie kredytu, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie to też czeka niedługo więc muszę się zorientować w temacie. jednak moim zdaniem nie ma czegoś takiego gdzie jest najlepiej., trzeba pod kątem swojej sytuacji porównywać oferty banków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zaciągnęłam kredyt w PKO BP. Jak na razie nie ma problemów. W wyborze pomógł mi ranking ze strony http://oszczednoscionline.pl/kredyty-konsolidacyjne/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrze wybrałem https://waks.info.pl/kredyt-z-pomoca-doradcy/ stała rata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

do góry