Widok

WESELE BIANCAS

Wesele Temat dostępny też na forum:
ktoś był? polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byliśmy na weselu w lokalu BIANCAS w Kosakowie trzy razy jako duet fotograficzny.

Ostatnia nasza wizyta miała miejsce dwa tygodnie temu.

Sala na ok. 100 - 120 osób, sala taneczna na ok. 50 - 60 osób, jedzenie smaczne, typowe weselne. Parking dla gości oraz miejsca noclegowe dla gości.
Obsługa nie zadowolona z wykonywanej pracy.
Ogólnie 7/10
w razie pytań lub dodatkowych zdjęć z wesela proszę o kontakt na foto@oddview.pl

Pozdrawiamy, Sylwia i Tomek

http://www.oddview.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam 2 razy na weselu 1 na urodzinach i 1 na stypie. Tak bardzo nam się podobało że sami robimy tam wesele za 2 miesiące :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja organizowałam tam swój wieli dzień :) Polecam absolutnie bez zastrzeżeń. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie, jedzenie pyszne i bardzo dużo, jedliśmy to, co pozostało po uroczystości, jeszcze przez tydzień w domu ( po uprzednim zamrożeniu, oczywiście :D), wszystko co do najmniejszej surówki spakowane dla nas. Obsługa kelnerska absolutnie profesjonalna ( prawdę mówiąc nigdzie nie spotkałam się z tak uprzejmymi ludźmi, a trochę lokali w ramach różnych imprez zaliczyłam). No i wystrój bardzo, bardzo w moim klimacie. Naprawdę nie miałam się do czego przyczepić. Wybrałam tę salę po wcześniejszych trzech wizytach tam ( urodziny, obiad niedzielny i komunia) i za każdym razem byłam zadowolona i z dań, i z obsługi, więc nie zastanawiałam się zbyt długo, gdzie zrobię wesele :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry