Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kto ceni jakość niech się nie zbliża wątek zamknięty Serwis, o którym tu mowa można opisać jednym słowem KATASTROFA !!! Ale po...
~Tadek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2011

Gdybym tylko czytał opinie.. wątek zamknięty ..to nie zawitał bym do tego 'serwisu'. NIE POLECAM nikomu, kto ceni swój...
~Marek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

... wątek zamknięty Kupiłam laptopa przez Allegro za sporą sumę. Nie dosc, ze komputer otrzymałam...
~Sis
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

POMOCY!!! wątek zamknięty Ludzie proszę mi pomóc:Dzisiaj mija 53 dzień naprawy!!!!! W jaki sposób mogę...
~Robert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

ODRADZAM!!!!!! TEN SKLEP I SERWIS wątek zamknięty W listopadzie zakupiłem na Allegro laptopa, który okazał się niesprawny....
~Krzysztof ze Szczecina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Odradzam wątek zamknięty Wysłałem dysk na reklamację bo był uszkodzony jak się okazało w marcu jest...
~KLIENT
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2012

ODRADZAM wątek zamknięty Bardzo niegrzeczni i bezczelni. Jeżeli szanujecie swój czas i nerwy to...
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

szkoda, że nie sprawdziłem opinii wcześniej... wątek zamknięty ODRADZAM!!! Firma nie profesjonalna! Brak kontaktu, olewają klienta kłamią i...
~Przemek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

subiekcja - opinia wątek zamknięty odradzam, omijajcie szerokim łukiem. Pracuje tam chyba z 20 osob, przy kazdej...
~subiekcja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

firma -tragedia wątek zamknięty Właściciel nie odpowiada na maile i telefony, od 2 tygodni nie wysłał mi...
~aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

... wątek zamknięty Zakupiony sprzęt nie miał gwarancji. 3 razy odsyłałem sprzęt do...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM wątek zamknięty Komputer wysłałem na gwarancji do wymiany płyty głównej 29 08 2011 i do dziś...
~melonk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry