Widok

Warsztat Land Rover - co polecacie ?

Zakupilem 2 lata temu Freelandera i powoli zbliza sie drugi przeglad, ktory ze wzgledow finansowych wolalbym zrobic w innym niz AUTORYZOWANY SALON lr . Mozecie polecic cos sprawdzonego, warsztat ktory sie specjalizuje w Landrowerach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Myślę, że w Chwaszczynie na Oliwskiej (niedaleko Motorhouse) panowie ci pomogą. Fakt faktem, że ja naprawiam tam forda, ale oni mają zawsze dużo tych dużych aut w warsztacie. A raz byłam świadkiem jak jakiś klient sobie chwalił, że w końcu znalazł warsztat do terenówki, który ma normalne ceny.
Jak ci nie jest za daleko to podjedź i sam ocenisz.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Technologic Gdynia ul chabrowa 5c
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ale ostatnio sypiecie autoreklamą. W który post nie kliknę to wy. Wypracujcie sobie klienta to sami będą o was pisać dobre słowo.

Ciężka sprawa, ale da się zrobić -> uczciwość + wiedza + sprzęt + chęci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam by nie bylo,Zdania sa podzielone,kazdy ma inne, 3city niby dobry w terenowkach,ja mam Range Rovera 2.5 td 99(silnik BMW tds) i naprawy i przeglady robie od zakupu auta na Kalksztajnow.u Pana Mirka. choc widze ze nie kazdy jest,byl z nich zadowolony, ale nie kazdy wie ze w ostatnim czasie duzo sie tam zmienilo...obsluga jak i pracownicy, na lepsze oczywiscie, to takie moje zdanie na temat tego warsztatu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzieki za odpowiedz ale najchetniej to bym skorzystal z zakladu ktory sie specjalizuje konkretnie w tych autach. Mozecie polecic kogos takiego do Land Roverow ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze i sie nie specjalizuja,ale ogarniaja jak to tu pisza,ja poki co jestem zadowolony,no i maja do czego podlaczyc jesli jest taka potrzeba.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę Ci powiedzieć gdzie na pewno nie jedź. Omijaj Range Serwis z ul. Wolności prowadzi to młody łepek, taki głupio-mądry niby wszystko wie a tak na prawdę bardzo mało wie i improwizuje. Gra na czas. Nie polecam szczerze, za to na Kalksztajnów całkiem spoko.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mowisz napewno o warsztacie w Gdyni na ul Wolnosci? Chcialem wlasnie zawiezc tam auto na przeglad i wymiane mostu... Czytam wlasnie bardzo zle opinie o tym warsztacie, ze niby nie wymieniaja oleju itd... Kumpel mi mowil ze niby wlasciciel ma wiedze...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
omijaj Hallera no chyba że masz wagon pesos do wydania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie nie wiem co zrobic, najblizej mi do Range Serwis ale tak duzo zlych opinii..... Mial ktos jeszcze auto tam robione??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylem w range serwis Ja i dwoch moich znajomych. Chlopak poskładał mi v8 w jaguarze XJ350 i choc nie chce robic reklamy jestem bardzo zadowolony. Inni moi znajomi ktorzy jeden serwisuje rendza drugi freelandera tez sa zadowoleni. w rendzu bylo sporo problemow z elektronika - pognile instalacje i w range serwis ogarnal temat za pierwszym podejsciem Fakt moze chlopak mial jakis kryzys kiedys jest mlody ale teraz naprawde sobie radzi zreszta aut ma duzo na placu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
podjedz na kalksztajnow14 servis forda .ale zapytaj o P.Wojtka zna się na tych autach ,zrobi ci pelny serwis wraz z diagnostyka komputerowa jeśli chcesz. ja u niego robilem range rovera,frelandera , navare i zawsze byłem zadowolony
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tez polecam ,zajmuje sie moja toyota prado ostatnio ,filtry oleje reduktor mosty hamulce zawieszenie..megga zadowolony i z roboty i z ceny;-) nie musisz jechac na warsztat umow sie tel. 510 835 939 zawsze polecam Pana Wojciecha moim znajomym i nie tylko. pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę późno, ale ku przestrodze dla innych. Range Serwis 3 x NIE.
Podejrzewam że opinia pozytywna na temat tego "warsztatu" została wypisana przez kogoś z warsztatu. Tam naprawa kończy się sprawami w sądzie. Nie mówię tego tylko w swoim imieniu. Nie jestem konkurencją, więc nie mam nic do zyskania, ale szczerze odradzam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz ciężko o dobry warsztat bo wielu specjalistów wyjechało do Niemiec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, jak rok temu kupiłam Freelandera i bujałam się z serwisami przez dłuższy czas, bo z byle naprawą małą musiałam jechać kawał drogi. teraz mieszkam w Warszawie i muszę do Piastowa jeździć, bo tam jest dobry mechanik. Mają stronę jaguar-serwis.pl, jeśli ktoś potrzebuje i jest z okolic Wawy, to mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jeśli chodzi o te auta to jest serio ciężko. Ja w Trójmieście miałem problem znaleźć dobry serwis. Teraz mieszkam w Warszawie i znalazłem dopiero niedawno w Piastowie jaguar-serwis.pl, bardzo fachowa pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio byłem na parę tygodni w Warszawie i pech chciał, że akurat mój Discovery zaczął puszczać olej. Twój post mnie uratował, bo nie znałem tu żadnego miejsca, gdzie mógłbym szybko i tanio przywrócić samochód do stanu używalności! :D Facet szybko naprawił usterkę i nie wziął za to dużo. Także jest awaryjny serwis też w Mazowieckim na wszelki wypadek sprawdzony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam nord land garage chłopaki dają radę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tam bywam polecam ceny ok i ludzie sympatyczni zawsze coś doradzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie te rejony ale dobry salon i serwis mają w Bielsku Białej na ul Sarni Stok British Car
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

do góry