Widok

Warunki pracy w trójmieście - ślusarz, monter stalowy

Jestem monterem kontrukcji stalowych ,posiadam wszystkie praktyczne umiejętnosci palenie palnikiem , wszystkie umiejetnosci szlifierskie fazowanie ,ciecie ,szlifowanie itd .Dobra znajomość rysunku technicznego ,2 roczne doswiadczenie w budowaniu zbiorników , remontów maszyn papierniczych oraz wiele innych kontrukcji stalowych . Obecna praca pomiedzy 11zł netto a 14zł netto , uprawnienia na migomat 131/135 jak trzeba to pospawam , ale wolę byc monterem .Planuje przeprowadzke do trójmiasta , myśle o pracy w styczniu jaką stawke mniej wiecej jestem w stanie otrzymac na stoczni? ;) mam 21 lat , wciąż sie ucze , jestem w stanie zrobic w miesiacu ok. 220h ,aby przezyc w trojmiescie , potrzebowałbym około 2800zł wyplaty , jakie są moje szanse? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stoczni Remontowa Shipbiulding poszukują ślusarzy. Głównie spółki gdzie śmiało moze wyrobić 220h na miecha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważaj na jakie spółki.

po drugie remonciki maszyn to nie statki, tam zupełnie inaczej praca wygląda i nie jeden monter ze śląska wymiekł na zwykłej chociaż prefabrykacji.

idz do gdyni do cristu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Crist
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak wygląda to co najwazniejsze w pracy , chodzi o płace ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spawacze mają bardzo dobrą pensję, z resztą chyba największą z tego co wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam we francji 11 e ze wszystkim a jak pracuje na remontówce to 23.50, netto. 8 h pisane a jak zrobisz robote w 3 godziny to idziesz do domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stary nie idź do żadnego cristu!!! wal do remontowej shipbulding i omijaj szerokim łukiem też gdańską stocznię z gsg na czele!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za odpowiedzi , nie chciałbym byc troche natrętny swoimi pytaniami , ale oczywiscie jestem bardzo zainteresowany , gdyż któras z tych stoczni na pewno w przyszłosci bedzie moją pracą ,dobrze ,ze mona wyrobic dużo godzin przynajmniej jakos da sie zarobic , naprawde sadze o sobie ,ze jestem bardzo roboczy , na maszynach papierniczych czy na zbiornikach na mrozie -10stopni blacha 40 i rżniecie spoin duża szlifeira.. ale to mniejsza .. mozna liczyc na poczatek na te 12-14 netto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za takie pieniadze to musiałbys za 3 robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można. Tylko jak pisałem uderzaj do stoczni remontowej i omijaj stocznie gdańską, gsg tower, crist gdynia i werbujących do nich debili typu spaf-szlif.wp.pl.

P.S. http://www.pupgdynia.pl/?c=mdPUP-oferta-7572-189 takie coś znalazłem. Pytalem kumpla ale ich nie zna więc się nie wypowiem.
Na szlifierce spokojnie powinieneś dostać 12/13 zł na wejściu. I pamiętaj pitol jakies gadanie o premiach i d*perelach podstawa się liczy firm i społek jest dosyć żeby zawsze coś ogarnąć. Można na poczatek isć za tą stawkę co pisałem i jak jesteś dobry nawet na gitarze to walcz o renegocjacje stawki szanuj się i rynku nie psuj ;) Popytaj też w Firmie Amia często ludzi wysyłali do norwegi. No i nie wiem może Energomontaż... coś tu też teraz nie jestem pewien.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w spolce na remontowej po 19 zl netto maja szlifierze a w kulki leca rowno.

spolki nie podam bo przyjdą łajzy za 15 zl robic i popsują warunki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie prawda, nie słuchaj tych co robić nie chcą i narzekają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

do góry