Widok

Wasze ulubione przekąski podczas oglądania filmu

Jak dla mnie to napewno:

Lays Zielona Cebulka - Karbowane
Zupki Chińskie Vifon - Ostra Kurczak Curry
Orzeszki - W panierce paprykowej/pikantnej
Lays Strong - Ostre Chilli
Pop Corn - Maślany
ew. 1l Coca-Coli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
te zupki to na sucho zagryzasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pistacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy czytaniu książek chętnie sięgam po orzechy :) włoskie, nerkowce lub solone ziemne.

Sporadycznie urządzamy w domu "kino"- wtedy robię maślany popcorn - w dużym garnku ;)
Czasem kupimy jakieś chipsy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie przepadam za czipsami. Mąż czasami sobie kupuje ale o wiele bardziej wolimy słodkie przekąski. Często kupujemy sobie na przykład opakowanie ptasiego mleczka. Dobrze pasuje z cappuccino. Najlepsze dla mnie jest mleczko Wedla waniliowe.
Oprócz tego lubię"
czekoladę deserową jedyną
baryłki z alkoholem
gorzką
no i torcik wedlowski ale na niego pozwalam sobie głównie na święta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też najczęściej pistacje prze wieczornym seansie znikają :) Ale często też jakieś chipsy serowe albo ketchupowe. Te dwa smaki lubię najbardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Solony popcorn, herbatniki, czasem owoce - zależy co mam pod ręką. I obowiązkowo coś zimnego do picia, bo o stygnącej herbacie regularnie zapominam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tortillas I salsa/guacamole/hummous, czasami czipsy, czasami nic. Nie pije napojow gazowanych w domu, zima goraca cytryna z miodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chipsy ale sonko - małokaloryczne a napcha się człowiek
skutkiem takiego podjadania waga nie rośnie
jogurty, gorąca czekolada
lody też lubię
kiedyś jadłam popcorn lub chipsy zwykłe i przyrost wagi odczuwalny wyraźny, to się przerzuciłam na lżejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiszone ogórki (pokorojone w paseczki).
(+ liczne wersje: z oliwkami, z pomidorami pokrojonymi w ósemki, wersja tuczna: z kosteczkami sera.)

Inny wariant to: rzodkiewki (albo kalarepka).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio mam jazdy na to co chrupiące... marchewki, ogórek, kalarepa, rzodkiewki, jabłka, arbuz...
do warzyw może być serek Almette śmietankowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popcorn w wykonaniu mojego męża! :)
a czasem jakieś niezdrowe chipsy albo ogórki i pieczarki ze słoiczka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my jemy najróżniejsze papryki, ostatnio w ruch poszedł seler naciowy, czasem marchewka itd wszystko z dipami, najchętniej czosnkowym lub jakimś pikantniejszym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to nie lubię nic podjadać podczas oglądania filmów. Podczas oglądania szydełkuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ach te niezdrowości są najczęściej :-P

A my uwielbiamy jeszcz frytki z batatów z piekarnika (bez oleju) FIT
Autorskie foremki do ciastek, wykrawaczki do masy cukrowej
http://www.foremkowanie.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czipsy
paluszki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przepadam za tłustymi i za słonymi przekąskami. Potem nie mogę zasnąć jak sie najem takich rzeczy ;) Mąż czasami kupuje sobie jakieś czipsy jak leci mecz, ale sama wolę zdecydowanie bardziej słodkości. Jestem wielką fanka czekolady. O godzinie 18 robię sobie zwykle lekkie cappuccino i do kawki jem kosteczkę czy dwie czekolady. Moje dwie ulubione to deserowa czekolada Jedyna oraz czekolada Wedla gorzka z nadzieniem kokosowym. Inne czekolady nadziewane są dla mnie za słodkie , ale ta jest naprawdę świetna ! Wszystko dobrze ze sobą w niej gra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paluszki słone, serek waniliowy

------------------------------------------------------------

100club
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orzechy i wszystko co chrupię. A że ostatnio staram się odżywiać w miarę zdrowo to najczęściej wafle ryżowe, czasami z jogurtem albo posmarowane masłem orzechowym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupuję w zależności od tego na co mam ochotę. Jak mam ochotę na coś pikantnego to jem sobie papryczki ze słoika. Ewentualnie kupuje takie nadziewane serkiem ( rowneiż są dobre chociaż dosyć drogie....).

Jak mam ochotę na coś słodkiego to zwykle jest to jakaś czekolada. Od zawsze praktycznie smakuje mi czekolada Wedla z nadzieniem truskawkowym. Ostatnio spróbowałam wersji tej czekolady z nadzieniem malinowym i również jest smaczna. Kiedyś kupowałam sobie głównie kokosową w gorzkiej czekoladzie, ale ostatnio nie moge jej znaleźć. Czy ją wycofali?
Z białych najlepsza jest natomiast Karmellove.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dorzucę dobry przepis od siebie, który bardzo dobrze sprawdza się podczas oglądania filmów:
https://www.przepisy.pl/przepis/pasztet-ze-szpinaku-i-lososia

Jest to pasztet ze szpinaku i łososia. Ogolnie pyszna sprawa, można sobie przygotować na kilka następnych dni i jest to bardzo smaczny oraz zdrowy zamiennik wędiny na kanapki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robię sobie orzeszki z miodem i pieprzem. Oczywiście pieczone -to najlepsza przekąska filmowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uwielbiam chipsy z bananów solone, orzechy, popcorn (szczególnie własnej roboty) i niestety tradycyjne chipsy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uwielbiam chipsy z batatów. To zdrowa przekąska, idealna do filmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio sobie kupiłam taki chipsy ponieawż była na nie promocja w supermarkecie. Ale śrendio mi posmakowały. Może dlatego, że przyzwyczajona jestem jednak do tradycyjnych chipsów o słonym smaku. I jakoś nie podpasowały mi takie słodkie chipsy.....

Osobiście uwielbiam:
paluszki ( najlepiej juniorki)
krakersy
oraz paluchy Pocky:
https://www.so-sweet.pl/pl/c/Pocky/54 - o tych piszę. Nie dostanie sie ich w sklepach stacjonarnie ale warto jest zamówić sobie raz na jakiś czas z sieci bo w smaku rewelacja ( dziwię się,ze ich w Polsce nie sprzedają).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to ja je sama robię. Wtedy są zdecydowanie najlepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wraz z facetem zawsze do oglądania filmów szykujemy sobie gofry z dżemem i bitą śmietaną :) na szczęście lubimy podobne smaki i w kwestii dżemów oboje zgodnie wybieramy te z Herbapolu http://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/dzemy/dzemy-owocowe są baaaardzo owocowe i naprawdę przepyszne nie tylko do gofrów, ale i np. naleśników lub po prostu kanapek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie zdecydowanie wygrywa popcorn. Nie ma nic lepszego podczas filmów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A chipsy z jarmużu? Lubicie je?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic. Takie podjadanie to mnóstwo kcal których nie zauważasz. Nie sycą Cię takie rzeczy, a ciągle coś podrzucasz organizmowi. Na początek jakieś krojone warzywa mogą przejść, ale ogólnie takie podjadanie to kiepski nawyk. Zastanów się z czego wynika to podjadanie? Czy jesteś głodna? Jeśli tak, popraw jakość posiłków, może dodaj jeszcze jeden posiłek zbilansowany zamiast przekąsek. Ile wody pijesz? Minimum to 30ml/kg may ciała. Jeśli wynika to wyłącznie z przyzwyczajenia - najłatwiej zastąpić jeden nawyk - innym. Ogólnie warto spojrzeć na całokształt diety, a nie samo podjadanie, bo może ono być efektem/ być potęgowane czymś zupełnie innym.
Jeśli jednak miałabym już coś polecić ot będą to orzechy
https://ziolaowocewarzywa.pl/orzechy/tphp/orzechy-wloskie-i-orzechy-nerkowca-sklep-dla-fanow-bakalii.html
Sa dobre dla mózgu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety bardzo lubię słodycze, a podczas oglądania filmów zjadam ich za dużo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

przepisy na szybkie sałatki:) (42 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre sałatki o niewielkiej...

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

Przedstawiciel Thermomix (70 odpowiedzi)

Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??

do góry