Widok

Wave. Jak to działa w Bojanie

Jak w temacie, w nocy ,w deszczu,jak wieje itd
Poprosze opinie osób co mają ten internet.
Będę wdzieczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś miesiąc temu przeszedłem z TP (Orange) właśnie do Wave.
Pomimo tego, że sygnał musi pokonać dodatkową przeszkodę jaką jest szyba w oknie (odbiornik zamontowany nie na dachu, a na strychu), internet hula jak powinien. Przez ten okres nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z transferem związanych z pogodą oraz innym czynnikami.
Decydującą sprawą jest to, czy odbiornik sygnału zamontowany na twoim dachu będzie "widział" któryś z ich nadajników, których w Bojanie mają kilka. Na ich stronie możesz znaleźć poglądową mapkę, na której zaznaczony jest obszar objęty ich zasięgiem. Można też zadzwonić i poprosić o przyjazd ekipy w celu pomiaru jakości i siły sygnału.
Stosunek cena/jakość bardzo korzystny, gorąco polecam.
W razie pytań: kamil.dopke@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Antena na dachu. Okolice Starowiejskiej. Hula jak trzeba
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
zdarzaja sie im zwiechy neta miedzy 3cia a 4ta rano... trzeba resetowac zasilacz od anteny i router bo neta nie ma... predkosc fajna ale gdzies do 18tej w piatek, potem jak sie zwieksza obciazenie sieci to zwalnia masakrycznie do 2-3 MB... zalezy do czego uzywasz neta, jesl ido zabawy to wystarczy, jesli do pracy i przesylasz sporo danych i odbierasz to od razu zamawiaj opcje szybsza niz ta najtansza.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panie Jacku, czy ta sytuacja powtarza się codziennie? Prosimy o zgłoszenie do nas szczegółów tych "zwiech" między 3 a 4 rano - wszystko powinno działać cały czas bez zarzutu.

Co do obciążenia sieci - w ciągu najbliższych dni sytuacja powinna zostać rozwiązana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
spotkalo mnie to na razie dwa razy... pomogl reset anteny i routera... ale jak pojawi sie 3ci raz to nie omieszkam zglosic... ogolnie jestescie najlepsza alteranatywa w tej wsi...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Co do obciążenia sieci - w ciągu najbliższych dni sytuacja powinna zostać rozwiązana.

Kiedy prace zostana zakonczone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~maniak - polecam kontakt z nami i zamówienie instalacji na okres testowy - będzie mógł Pan samemu, bez żadnego ryzyka, przetestować nasze usługi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Troche się poprawili chłopaki:
http://www.speedtest.net/my-result/4510525892
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Czy Wave używa IPv6 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie. Tylko ipv4. Ipv6 zbyt powolnie sie rozwija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Wave. Ile kosztuje wynik Wieśka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten wynik:

http://www.speedtest.net/my-result/4510525892
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Z tym uploadem jakieś 400 zł
80/8 kosztowało by 170.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
co za bzdury
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
jedna wielka ściemnia, poczytajcie wszystkie watki na temat internetu.Ten sam IP i roznych osobnikow, to samo zdjecie szybkosci w roznych tematach u roznych osob.Ktos bardzo sie stara zeby przyciagnac klientow.
Napisalem specjalnie do nich o oferte zadnej odpowiedzi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przecież to nie jest całe IP.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
moment, jeśli pierwsze trzy są identyczne to daje już do myślenia, nie bądźcie ćmokami wiejskimi.wiejskimi. Ktos na sile próbuje zrobić reklamę dla Wave.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli pierwsze cyfry są identyczne, to znaczy tyle, że użytkownicy mieszkają blisko siebie i korzystają z jednego "czegośtam".
Mój IP też się dubluje czasem z innymi.
To jest forum Bojana, a nie Nowego Jorku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
bardzo ciekawe !!!!!! zdjęcie wyników tez się dubluje, teraz wszystko rozumiem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bolek, chyba jednak czegoś nie rozumiesz. Przeczytaj o IP i IPv4. I od razu wyjaśnię. Nie jestem pracownikiem Wave i nic tu reklamuje. Płace co miesiąc 50 zł za 10 MB łącze (teraz w nowej ofercie jest 45 zł), a pierwsze trzy oktety IP jeszcze o niczym nie świadczą. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadza sie co do IP, jednak mając trzy pierwsze można określić o jaki kraj się rozchodzi. Na tym forum jest jeszcze inny temat o internecie i tam kilka osób z tym samym IP (Niemcy) promuje Wave. Przy.Przy IPv6 nie ma IP zmieniającego się, jest stale , dlatego pytałem sie o IPv6.Ja u siebie mam 5 PC i wszystkie maja ten sam IP ,ale rożne osoby.Mam IPv6 i u mnie IP jest zupełnie inne.Jak bede w Polsce to skontaktuje się z Wave i jeśli okaże się tak dobre jak niektórzy opisują to dlaczego nie. Jedno możecie mi wieżyc na temat informatyki, internetu i IT wiem bardzo dużo i trudno mi uwierzyć w osiągnięcia n.p "Wieska"To jest moja odpowiedz na temat Wave.

http://www.komputerswiat.pl/testy/internet/lacza-internetowe/2014/10/kto-ma-najszybszy-internet-w-polsce.aspx
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety IPv6 i tak jest tłumaczone na ipv4 w węzłach wymiany ruchu. Co z tego że Ty masz ipv6 jak reszta internetu nie kuma ipv6 i działa na v4. Możesz dostać indywidualny adres ipv4 za dodatkową opłatą, jednak pierwsze 3 oktety nadal będą takie same.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko si,ale ping to skacze jak oszalały, przez minute jest spoko,a zaraz wystrzeliwuje do 300-400 i po chwili wraca do normy, taka informacja dla grających :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz maila z adresem, zobaczymy co da się zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Zasługi Wójta Kalkowskiego - anty lista (36 odpowiedzi)

Jako, że druga tura tuż tuż a ludzie mają to do siebie, że zapominają szybko no i mamy dużo...

Pamietajcie (3 odpowiedzi)

Nie dajcie się omamić wójtowi kłamca

Jakieś wieści z bazarku? (184 odpowiedzi)

Można otwierać szampana z świeżą bryzą?

do góry