Widok

Wejherowo Lidl

Wejherowo Temat dostępny też na forum:
Hej. Czy wie ktoś może jak złożyć aplikacje do Lidla, jak nie ma oferty pracy w danym mieście???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E mailem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez stronę internetową. Zakładka kariera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po tym wpisie można wywnioskować że ambicja nie jest mocną stroną tej osoby. Mało że w dobie internetu nie ma pojęcia jak aplikować na dane stanowisko to jeszcze jako szczyt osiągnięć zawodowych rozważa karierę w Lidlu, na tyle poważnie żeby zadawać takie pytania na forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

a skąd wiesz kto to jest i ile ma lat ? i dlaczego myślisz że to szczyt osiągnięć zawodowych, znasz tą osobe? A od tego jest forum żeby pytać się o rzeczy których nie wiemy. Co to za osądy innych osób, trochę kultury jak wiesz co to jest buraku :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie będziesz mi mówić co mam robić czy pisać paździerzu. Idź wykładaj marchewkę w Biedronce a nie siedzisz na necie, koniec przerwy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po tym wpisie można wywnioskować że kultura nie jest mocną stroną tej osoby :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ten temat założyła osoba starza co może nie znalazła strony lidl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

do góry