Widok

Wesele w Radisson Blu

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć,
czy ktoś z obecnych był lub organizował wesele w hotelu Radisson na Długim Targu? Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie i doświadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie organizowałam , ale grałam tam wesele z zespołem. Obsługa super , cały czas jest ktos na sali , dbają bardzo o każdego gościa. Jedzenie bardzo smaczne . Jeżeli zalezy CI na weselu z klasą to napewno jest to super miejsce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na której sali graliście, tej bankietowej, czy restauracyjnej? Jakie rozwiązanie było na tym weselu jeśli chodzi o miejsce do tańczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na takiej mniejszej to chyba restauracyjna. stoły okragłe , a parkiet maja taki ze tak powiem budowany ze w zaleznosci od imprezy chyba go robia z parkietu ( tak mi sie wydaje ale moge sie mylic) wesele bylo male na 40 osob wiec miejsca bylo sporo. na tej mniejszej to mysle ze max 50 osob na wiekszej nie bylam :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiamy się właśnie nad tym hotelem w 2018 roku. Bardzo odpowiada nam lokalizacja, bo mamy sporo gości z zagranicy, a dodatkowo chcielibyśmy żeby zobaczyli trochę Gdańska :) Mogłoby się wydawać, że jest tam bardzo drogo, ale ofertę mają nawet ok.
Czy macie jakieś doświadczenia z tym miejscem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo polecam ten hotel bo pracują tam profesjonaliści :) a wiem to bo sama nie dawno należałam do zespołu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry