Widok

Wiczlino - Ogród

Wiczlino-Ogród Temat dostępny też na forum:
Osiedle Hossy to idealne miejsce dla rodzin pragnących zamieszkać w otoczeniu terenów zieleni, a zarazem z dobrym połączeniem drogowym z centrum miasta oraz poprzez obwodnicę - z innymi rejonami Trójmiasta.

Osiedle stanowić będzie kameralna, trzypiętrowa zabudowa z przestronnymi w pełni zagospodarowanymi dziedzińcami z zielenią oraz placami zabaw dla dzieci. Aktywnemu wypoczynkowi po pracy ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena do jakości 6+
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6

jaka jakość?!, gdzie ściany mają uszy....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fatalnie to wszystko wygląda
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 39

i nie będzie lepiej...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

I tak Ci nie stać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Makabra

Skuszony folderem i zapewnieniami pana sprzedawcy wybrałem rozejżeć się po budowie. Nie znam trójmiasta, ale to gdzie leży to osiedle, z pewnością nie jest gdynią, tylko jakimś polem leżącym na rubieżach miasta. Pojechałem po południu - i w korkach spędziłem godzinę (z biura hossy w gdyni do wiczlina). Dla mnie stanowcdze nie, chyba że na emeryturę (ale po co miałbym mieszkać w bloku na wsi, nie wiem). Szkoda mi zmarnowanego czasu.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 97

to sobie kup mieszkanie 3 razy droższe w samym centrum centrum i nie marnuj swego cennego czasu.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 8

i jeszcze Juras

wymień sobie w tym centrum okna, żeby cie hałas nie oszołomił twojego przedsiębiorczego mózgu i filtry na klimatyzację bo w centrum trochę śmierdzi spalinami,
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5

chyba to twoje podróżowanie miało miejsce rok temu, gdy modernizowana była Chwarznieńska - w trakcie robót
ja codziennie z centrum Gdyni przez Witomino jadę max 20 min., a najczęściej 15
po prostu piszesz totalne bzdury :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

BEZNADZIEJA

rzeczywiście BEZNADZIEJA...osiedle w polu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

i jeszcze raz makabra
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Drogi Jurasie, zawsze możesz wybrać ścisłe centrum Gdyni, np inwestycję Invest Komfortu - Altus. Pytanie tylko, czy jest Cię na to stać??? A jeśli chodzi o lokalizację, to jestem pewna że za za jakiś czas bardzo Cię zaskoczy Gdynia Zachód.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nieścisłości

Powierzchnia użytkowa w umowie deweloperskiej jest określana na podstawie przepisów z dnia 25 kwietnia 2012 r. Dz.U 2012, poz 462, która to wlicza również powierzchnie pod ściankami gipsowo-kartonowymi i pow. rur. Na prospekcie informacyjnym widnieje całkowita powierzchnia np. 50m2 ale realnie nabywca otrzymuje pow. pomniejszoną o pow. pod ściankami działowymi. Dla porównania Polska Norma 70/B-02365 nie uwzględnia pow. pod ścianami jako pow. użytkowej. To trochę wygląda jak celowe podawanie ceny m2 netto zamiast brutto-czysta manipulacja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymień też nawigację w aucie, bo najwidoczniej poprowadziła na około.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 4

W sierpniu przeprowadzamy się na Wiczlino, które jest osiedlem położonym z jednej strony z dala od miasta, co uważam za plus jeśli ma się samochód (do centrum 10-15min), z drugiej mającej dobrą infrastrukturę (szkoła, kościół, sklepy, autobusy, basen w budowie, przedszkole). Tzw. mała infrastruktura jest budowana zanim mieszkańcy wprowadzą się do mieszkań. Architektonicznie kolor pomarańczowy jest dyskusyjny ale można się przyzwyczaić. No i stosunek ceny do jakości jest idealny, jeden z lepszych w Trójmieście. Hossa gwarantuje jakość wykonania przy jednoczesnej niskiej cenie (ok3,5tys. za m2).
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 13

cvnfg

Za co zapłACIŁEŚ TĄ CENĘ ??? chyba za miejsce postojowe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
mieszkam w pobliżu i nic nie wiem o basenie. gdzie on ma powstać? czy prace się już rozpoczęły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jaki basen??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basen w budowie???Gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OPŁATY

Zastanawiam sie jakie sa miesieczne oplaty za mieszkanie 3 pokojowe na tym osiedlu, czy jest tam CO miejskie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest spoko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jest Super :):):):):)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

skąd ten optymizm?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkaniec

jakość pozostawia dużo do życzenia
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

to prawda
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

okolica przepiękna

jakość budynków jest naprawde zachwycająca, niebawem odbieram tam mieszkanie, polecam!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 14

a skąd ten zachwyt?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

to tylko wpółczuć....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

super

wszystko super. minusy to brak ogrodzenia i monitoringu, oraz daleko przystanek
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16

Daleko przystanek ?

To ile ktoś chciałby mieć na przystanek ? 2 kroki ? Autobus miałby parkować w hali garażowej ? i tak na wiczlinie są zbyt gęsto te przystanki.

Osiedle jest super, dużo przestrzeni między budynkami i ładnie urządzone tereny zielone wokół budynku. Niech ktoś mi pokaże na którym osiedlu jest tak ładnie zagospodarowana przestrzeń.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

monitoring jest
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiczlino

polecam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo fajne osiedle
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

fajne?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jako mieszkaniec osiedla szczerze przyznaje najwyższe noty. Ceny za metr w porównaniu z innymi inwestycjami są jednymi z niższych w Trójmieście. Z początku może się wydawać, że osiedle położone jest hen hen daleko, lecz tak naprawdę dzięki temu, że są praktycznie 3 drogi dojazdowe z różnych dzielnic Gdyni można skutecznie omijać korki a droga samochodem do centrum zajmuje 15-20 min. W niedalekiej odległości jest też przystanek.
Wygląd budynków- rzecz gustu, klatki wykończone nietypowo- bardzo mi się to wszystko podoba. Widok z okna całkiem sympatyczny i bliskość lasów (Trójmiejski Park Krajobrazowy) dodatkowo przemawiają na plus.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 10

trochę przesada z samymi "5"...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

bardziej realne oceny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

jest b.dobrze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

jest b. żle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

super inwestycja!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

osiedle z zewnątrz całkiem przyjazne dla oka; wykonanie budynków i lokali pozostawia trochę do życzenia; cena niezbyt wysoka ale materiały wykończeniowe są adekwatne do owej ceny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

to świadczy o jakośći, a poza tym odległość okien do przeciwległych budynków spełnia, jeżeli w ogóle, minimalne normy... zobaczyc można co porabiaja sąsiedzi z budynku naprzeciwko- PORAŻKA
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

mieszka sie rewelecyjnie

Osiedle jest czyste przyjemne, mieszkania bardzo ustawne. Wiadomo zdarzają się jakieś babole które gdzieś tam wychodzą, ale to normalne. Ogolem oceniam na 6';)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

niech żyja NIEBABOLOWE osiedla !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

nic rewelacyjnego..nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

;(

zgadzam się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

klocek bez wyrazu, a sam mieszkasz w orleksie albo semeko
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

OK :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie polecam x 2
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

STRACH SIĘ BAĆ

jeśli ktoś jeszcze planuje zamieszkać na WO, niech dobrze się zastanowi i przeczyta artykuł o złodziejstwie na tym osiedlu...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13

Wiocha totalna...

wszedzie daleko, jak na wsi.Nawet gorzej bo infrastruktura wiejska a zamiast domu - mieszkanie. Nie wiem czemu nazywa sie to Gdynia, skoro blizej stad do Wejherowa niz do centrum Gdyni.
Nie warte tej kasy jaka sobie wolaja za te mieszkania. Za niewiele wiecej mozna znalezc lokum blizej centrum albo kupic/zbudowac dom.
Do tego Hossa - oplaty wysokie, no i ciekawe co zacznie odpadac za 4-5 lat - tynk z elewacji? Balkony?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 37
w jakim sensie opłaty wysokie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ciekawe

to znajdź sobie mieszkanie bliżej centrum za 4-4,5 tyś za m2, albo wybuduj ( kup ) dom na Wiczlinie/a może Chwarznie - jak nie masz 700-800 tyś to mieszkaj dalej w wynajmowanej kawalerce
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
I minęło 7 lat.... I nic nie odpada...jak to????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiejskie klimaty miejska wygoda

Ładna okolica, dużo zieleni, rozwinięta infrastruktura. Zdala od hałasu miasta a jednocześnie parenaście kilometrów od centrum.
Cena do jakość bardzo dobra.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

nic pozytywnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

gdzie ta wygoda?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

świetne osiedle
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

GDZIE TA ŚWIETNOŚĆ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

poczekajcie z kupnem- jesli musicie wynajmujcie tymczasowo

Tu można tylko przeczytać spór deweloperów bo siedzą na d... i nie mają co robić. Kryzys idzie panowie i panie.
PS.Nie kupuje - czekam cierpliwie a będzie mi wynagrodzone. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A mi się podoba

Z pełną premedytacją kupiliśmy z żoną mieszkanie na Wiczlinie. Przyjemna, cicha okolica. Za kilka lat pewnie będzie to druga dąbrowa, gdzie zresztą mieszkałem przez ostatnie 6 lat. Jeśli ktoś preferuje wiejskie klimaty to polecam :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

ok
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

nowa

jestem nowa i jestem mega zadowolona z lokalizacji wykonalności obsługi klienta ba nawet z firmy sprzątającej
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

całkiem dobrze się mieszka. widać, że osiedle rozwija się w dobrym kierunku
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

masakra z miejscami parkingowymi

wady: za chwile będzie masakra z miejscami parkingowymi powstają nowe bloki a miejsca parkingowe nie + opłaty hossa/patronat kompletnie z sufitu, korki rano w kierunku karwin i witomina te pierwsze gorsze.... technologia ściany z papieru jak trafi się sąsiad z dziećmi to narazie + imprezy w sobotę ich wielkim przeciwnikiem nie jestem i na Policje nie dzwonię ale czasami ludzie przeginają pałę.. o 3 rano, wiadomo sami młodzi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
spokojnie, miejsca parkingowe powstaną.spojrz w plany hossy. jestem zadowlona z mojego mieszkanka. lubie przedmiescia-bez spalin, lasy,ktorymi mozna wszedzie dojechac rowerkiem. jedyne czego mi brakuje to zgody sasiadow,by wreszcie przejsc na wlasny zarzad i zmienic patronat :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

zadowolona

a mi się podoba :) garaz podziemny, ladnie w srodku, ladnie na zewnatrz, bez smrodow spalin, fajny plac zabaw, piekne tereny dookoła
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

masakra z miejscami parkingowymi

Opamiętajcie się, wszystko jest OK, tylko zmienić patronat. Uruchamia budynki, stara się być na każde widzi mi się Właścicieli, dostępny o każdej porze dnia I nocy. Pokażcie taką inną obsługę administracyjną. A może to my mieszkańcy nie angażujemy się. Nie krytykujmy tylko wspomagajmy. OGÓLNIE JEST OK, TAK TRZYMAĆ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem kto wystawia te oceny, chyba ludzie, którzy nie byli nigdy na tej dzielnicy. Słaba ocena za lokalizacje i infrastrukturę.? Z okna mojego mieszkania widać: budowaną właśnie nową przychodnie, Nowiutkie budynki szkoły, przedszkole i żłobek. Takie odległości, to w centrum się rzadko zdarzają. Do dzielnicy przylega teren rekreacyjny z placem zabaw i boiskiem do kosza (5 tyś m2). Jak to kogoś interesuje to do kościoła też blisko. To akurat najlepiej położona dzielnica na Wiczlinie. Do przystanku autobusowego według Google maps jest 400m. Do Biedronki 1km. Dla porównania z dzielnicy Wiczlino Zielenisz jest kilka kilometrów do autobusu.

Jedyne co jest dość kontrowersyjne to architektura. Hossa odważnie odwołała się do architektury loftowej (blacha + kolor cegły). W Polsce dominują domki stylizowane na małe dworki szlacheckie (najlepiej z kolumnami), więc nie dziwie się że nie wszystkim ta architektura przypada do gustu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobre hehe

Nie wiem co bierzesz ale to musi być mocne :)))
Z Zielenisza do autobusu kilka kilometrow ? haha pętla autobusowa do której dojezdza najwięcej autobusow w całym Chwarznie jest polozona od Zielenisza cale 150 metrow :) jakies półtorej minuty drogi z buta :) i radze zapoznać się z tym co buduja wlasnie na Zieleniszu i co będą budowac za niedługo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

mieszka sie super++++

mieszkałam pół życia w centrum Gdyni, teraz mieszkam tu od trzech lat i jest lepiej niż w centrum, cisza i spokój a zarazem blisko do centrum, autem 15 min. Wiczlino ma być najbardziej rozbudowaną i najlepiej zagospodarowaną częścią Gdyni.
Polecam!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie warto kupować u Hossy

Nie warto, drugi raz bym nie wybrała, zdecydowanie szukajcie innego dewelopera. Hossy nie polecam zdecydowanie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wspaniałe miejsce dla ludzi którzy cenią sobie spokój

Uważam że to osiedle dla osób które cenią sobie spokój, cisze, lubią przyrodę i relaks :) Dojazd do Gdyni bez korków w 15 minut, do centrum Gdańska 25 minut przez bliskość obwodnicy :) Blisko sklepy, przychodnia się buduje :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trojmiasto.pl zróbcie porządki w komentarzach

Przy polskim poziomie hajtu i biadolenia, wszystkie dzielnice mają średnią poniżej 3.0. Część komentarzy z przed 3-4 lat, zanim powstał pierwszy budynek. Czyli ludzie ocenili infrastrukturę, architekturę i jakość nigdy nie widząc tej dzielnicy?

A w tak zwanym międzyczasie, powstało 12 kolejnych budynków, sklepy, biedronka, plac zabaw, przychodnia, nowe chodniki i ścieżki rowerowe. Przynajmniej posortujcie te komentarze tak aby na początku były te najbardziej aktualne.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

ok

Jest spoko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest ktoś, kto mieszka tam więcej niż dwa lata?

I jest w stanie szczerze powiedzieć jak się w tamtych okolicach żyje, jak układa się współpraca z Hossą i czy da się tam jakoś dotrzeć bez samochodu nie planując wyprawy na 3 dni?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żyje się spokojnie. Z dala od spalin i ,,uroków" centrum. Mamy własne przedszkole, aptekę, sklepy, będziemy mieć przychodnię itd. Od Wzgórza 20minut autobusem. W dni robocze kursują co 10-15minut. Z Hossą, że tak powiem, idzie się dogadać;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Połączenie z centrum jest ok. Sklepów jest coraz więcej jak Żabka, kwiaciarnia, kawiarnia, robi się stomatolog i restauracja. Plac zabaw dla dzieci jest
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest świetnie

To zjawiskowa osiedle i mieszka sie swietnie. Autobus bliziutko 2 minuty, na osiedlu świetne sklepiki i jest wszystko, 5 minut do Lidla piechotą. Przepiękna architektura i zieleń. Świeże powietrze i spokój. Nie zamienilabyn na nic innego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest super,bardzo lubię to osiedle,mieszka mi się bardzo dobrze,jedynym minusem jest zbyt daleko przystanek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

OPŁATY

Proszę o informację jakie są realne opłaty za mieszkanie 50 m.kw ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
400-500zł miesięcznie (lato-zima) + prąd, około 100-120zł miesięcznie, 55mkw, drugie piętro, środkowe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsce jest piękne, dobrze się mieszka z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do centrum bez samochodu jest dobry, przystanek 2 minuty od domu w głębi osiedla. Osiedle się rozwija, póki co mamy niepowtarzalne widoki na przestrzeń i las, co jest wielka zaletą, a powstajaca zabudowa jest kameralna i od razu otoczona piękną zielenią. Powstają usługi, również te niezależnie od dewelopera, za parę miesięcy tuż przy osiedlu otwarty będzie Lidl. To świetne miejsce dla ludzi lubiących spokój i przyrodę, super warunki dla młodych mam i na spacery, plac zabaw i do kosmetyczki, świeże powietrze. Społeczność jest dość zintegrowana, a do tego taka przyjazna człowiekowi przestrzeń osiedlowa. Mieszkam blisko rok i nie zmienilabym.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkanka

Mieszkam od początku powstania osiedla. jakość budynków zależna jest od podwykonawców. Pomarańczowe bloki są dużo lepszej jakości niż białe. Bardzo ładna zieleń, lasy, pola, stawy, sklepy, przedszkola, szkola, blisko przystanek, biedronka,lidl. Jedynie problemy stwarzają sami mieszkańcy, ktorzy nie szanują siebie nawzajem i mają wiecznie jakieś problemy, a to źle zaparkowane auto, a to dzieci halasuja, a to co weekend glosne imprezy, a to plac zabaw pełen kocich odchodów. Nad tym ostatnim akurat też ubolewam, bo przez to niestety musieliśmy zrezygnować z zabaw na nim, a szkoda bo był naprawdę fajny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiczlino ogrod

Nie polecam tego osiedla jeżeli nie są Państwo wesoła rodzinką z co najmniej 3 dzieci. Osiedle wprawdzie jest zielone i dobrze zagospodarowane ale jedmoczesnie jest jednym wielkim placem budowy. Ja od ponad roku czuje się jak bym mieszkała na płycie lotniska. Straszny hałas budowy oddalonej o 5 metrów . Hossa kupiła cały teren i będzie dalej budować. Bez samochodu nie ma opcji. Bo autobus jest jeden na cala dzielnice także komunikacja nawet z centrum Gdyni kiepska. Nie jest to osiedle dla ludzi którzy chcą pomieszkac w spokiju, wbrew pozorom. Ściany są papierowe, wiec wszystko słychać.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Powiem tak szczerze swoja opinie, nie mieszkam tam juz wiec tez nie chce nikogo urazic bo moze niektorym sie tam podoba. Ja cale zycie mieszkalam w centrum miasta, gdzie wszedzie mialam blisko, w nocy nie balam sie jechac na plaze w Gdyni... wynajmujac mieszkanie na WO czulam sie jak na wsi. Maz pracowal cale dnie i noce, ja po pracy nie wiedzialam co ze soba robic... nie miala gdzie isc bo wokolo same lasy i pola, brakowalo mi miasta aby isc gdzies do sklepu, jechac w chwile na plaze ze znajomymi itd. Nie chcialo mi sie po prostu wieczorami ruszac ze znajomymi na miasto bez wozu bo jak myslalam o pojsciu w ciemnicy zimą na autobus, czekac na niego i jeszcze jechac troche..to ode chcialo mi sie. Parkingi dramat...garaz spoko, ale mielismy jedno miejsce parkingowe a dwa samochody, wiec stawanie na zewnatrz graniczylo z cudem po prostu. Nie wiem, moze to ja jestem jakas dziwna i przyzwyczajona do miasta, ale wrocilam do niego. A dwa lata na WO uwazam za wiezienie. Latem bylo cudownie!! musze to przyznac, ale to byly zaledwie 3 miesiace.. no i ludzie mieszkajacy tam sa tez wspaniali. No ale to nie moj klimat jezeli chodzi o mieszkanie. Juz chyba lepiej czulabym sie na Polankach-Chwarznie, tam widac juz wiecej ludzi, wiecej zycia. WO jest troche za daleko.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie kupiłabym choćby mi dopłacono

1. Ciągły hałas z
a) niekończącej się budowy,
b) studni akustycznych pomiędzy budynkami - słyszy się pierdnięcie sąsiada na balkonie a co dopiero wiecznie krzyczące dzieci na placach zabawach tuż przed oknami albo kosiarki sąsiada czy panów od zieleni.
Chwila ciszy jest tylko w niedziele przed 8:00 rano zanim wyjdą z dziećmi na plac zabaw czy rowerki.
2. Większość mieszkańców ma bardzo egocentryczne podejście i pozwalają swoim dzieciom na wszystko: wydzieranie się na klatce schodowej i pod oknami, niszczenie części wspólnych oraz robią z korytarza swoją drugą piwnicę - wszechobecne wózki, rowery, rowerki, zabawki a nawet śmieci. Spróbuj zwrócić uwagę to usłyszysz, że jesteś społeczniakiem i trzeba było kupić domek.
3. Do centrum 30 min jednym autobusem, od 7 do 9 i od 16 do 17/18 gigantyczne korki co wydłuża czas dojazdu do godziny.
4. Bez auta, jak w więzieniu na wsi wsród rozwrzeszczanych rodzinek.pl
5. Jak sąsiedzi palą papierosy na balkonie to przy uchylonych oknach śmierdzi w całym mieszkaniu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ciągły hałas,halas, hałas. Nie można otworzyć okien bo tak głośno. Nie polecam nikomu zwłaszcza ludziom w średnim i stara ym wieku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpierw naucz się j.polskiego a później wypisuj takie bzdety hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wiczlino

Wiczliński Potok (75 odpowiedzi)

Wiczliński Potok powstaje w intensywnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni – Wiczlinie. To miejsce...

Wiczlino - Ogród ul. Faustyny. Ceny mieszkań (3 odpowiedzi)

Cześć, czy jest tutaj ktoś, kto w 2019/początek 2020 podpisał z Hossą umowę na mieszkanie na ul...

do góry